Site içeriğinin kopyalanması engellenmiştir. Site içeriği telif hakkına sahip olabilir.  

AKUPUNKTUR KODLARI

GELENEKSEL ÇİN AKUPUNKTURU (TCM): 5 ELEMENT TEORİSİ
  • TCM’ ye göre “DUYGU, DAVRANIŞ ve HASTALIK” birbiriyle yakın ilişkide ve bağlantıdadır.
  • EPİGENETİK: Duygu ve davranışlarınız DNA ve RNA’ yı yeniden kodlar ve hastalıklarınızı oluşturur.

DUYGU, DAVRANIŞ ve HASTALIK İLİŞKİLERİ ve TEDAVİ KODLARI (tıklayınız)

Bir sonraki sayfada kodlama programını bulabilirsiniz.

“AKUPUNKTUR KODLARI” için 3 yorum mevcut:

  1. Yıllardır baş edemediğim dolaşım bozukluğum ile ilgili çok doktora gittim. Fakat bir sonuç alamadım. Sevda hanımı internetten buldum. Özellikle. NEW CODE tedavisi ile işe başlamamız gerektiğini belirtti. Fizyolojik rahatsızlıkların altında psikolojik ve sinirsel etkilerin olacağını komple bir tedaviye ile iyileşmenin mümkün olacağını söyledi. Kendim de Uzakdoğu sporu yaptığımdan sinir sisteminde etkin noktaları bulma konusunda hem fikirdik. Tedavim devam ediyor. 3.aydayız..Yaralarım iyileşti şimdi estetik tarafına geçtik orda da güzel ilerlemeler oluyor. Bu bende yasam kalitemi yeniden kazanmamı sağladı. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim. Daima kendisini yenileyen ve güncelleyen tıp ve alternatif tıpı birleştiren bir doktor olarak kendisini tebrik ederim.

  2. Yıllardır kronik astımım var ve her ortamda öksürük krizi geçiriyorum dr sevda Hanim New codes sistemle 10 dk içinde öksürüğü kesti ve nefes almam düzeldi çok teşekkür ederim sizlere

    1. Astım,kronik larenjit, faranjit new codes sistemle düzelebilir hastalıklardır. İlaçsız ve sadece frekans ayarları ile onarılabilir ve vücuttan kalıcı olarak yok edilebilirler. Teşekkür ederiz Melek hn.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir