Site içeriğinin kopyalanması engellenmiştir. Site içeriği telif hakkına sahip olabilir.  

İĞNESİZ MEZOTERAPİ

Radyofrekans ile cilt gözeneklerinin açılması ve cilt üstüne sürülen mezoterapi ilacının verilerek açılan gözeneklerden  alt tabakalarına gönderilmesi işlemidir. İğnesiz ve acısızdır.

IMRF cihazıyla mezoterapi ürünlerinin cildin alt tabakalarına ulaştırılması işlemidir. Ciltteki kolojen ve elastin liflerinin artışı ve sıkılaşması, daha pürüzsüz, lekesiz, daha sıkı ve daha genç görünen cilt hedeflenir.

  • Cerrahisiz, iğnesiz, ağrısız ve etkin bir yöntemdir. IMRF teknolojisi yüksek frekanslı, düşük yoğunluklu elektronik impulslar üreterek çalışır. Bu hücre membranında permaabilite (geçirgenlik) artışına ve hızlı, kolay şekilde aktive maddelerin direkt hücre içine girmesini sağlar. (0,25-gr. / Dk)
  • Excell-Derm Pro iğnesiz mezoterapi yüz uygulaması; IMRF radiofrekans dalgalarıyla  elektroporasyon yaparak (geçirgenlik artışı) mezoterapik ürünlerin stratum corneumu (cildin en üstündeki mumsu tabaka) geçmesini sağlar.
  • Excell Derm Pro II hücre seviyesinde; hücrede biyolojikal bir stres hali yaratarak membran potansiyelini değiştirip hücre lipidlerinde elektroporasyona yol açarak pore oluşturulmasını arttırıp protein kanallarını açar.
  • Bu elektromanyetik dalga impulsuyla oluşan bir durumdur ve geri dönüşümlüdür. Sürdürülebilir değildir çünkü impulslarla elde edilmiş bir etkidir.
  • Mezoterapotik madde (Hyalüronik asit, vitamin, mineral, lifting yapıcı maddeler, PRP, vs) hücre içine girdikten sonra hücre normal durumuna geri döner. Hücre membran potansiyeli normal hale gelince bütünlüğünü yeniden kazanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir