Site içeriğinin kopyalanması engellenmiştir. Site içeriği telif hakkına sahip olabilir.  

Akupunktur New Codes System

VÜCUTTA HASTALIKLAR AYNI ANDA İYİLEŞEBİLİR: AKUPUNKTUR NEW CODES SYSTEM

“Vegetatif – otonom sinir sistemi = VSS” duygu ve organ işleyişinde çok önemlidir.

Akupunktur New CODE Sistem VSS’ yi düzenleyerek tüm sistemi aynı anda iyileştirir. 

DUYGU, DAVRANIŞ ve HASTALIK İLİŞKİLERİ ve TEDAVİ KODLARI (tıklayınız) 

AKUPUNKTUR KODLARI (tıklayınız) 

AKUPUNKTUR NEW CODE ile İYİLEŞEBİLEN HASTALIKLAR- PSİKOLOJİLER (tıklayınız)

FREKANS REZONANS TEDAVİLERİ (tıklayınız)

KURU İĞNE TEDAVİSİ (IMS) TEKNİĞİ

“Organizmada hastalandırıcı dış etkenler (mekanik, termal, kimyasal, fiziksel, elektromagnetik, toksik, mikrobik vd.) öncelikle sempatik sonlanmalarda frekans ve amplitüd değişikliği yaparak segonder (ikincil) hücresel hasar ve hastalık yaparlar.

Prof. Dr. Kenneth Ricker

Akupunktur New Code System: Akupunktur ve tetik noktalardan yapılan; hasta bölgede ki oksijensizlik, toksin birikimi ve sempatik parasempatik sinir hassasiyetini düzelten tedaviler bütünüdür. Akupunktur New Code System: Bu sinirlerin iletisini normalleştirerek duygu davranış ve hastalığı aynı anda tedavi eder.Tüm hastalıklar hücreler arası sıvıda (matrix); “oksijen azalması ve atık madde birikimi” sonucu sempatik sinir uçlarının elektriksel uyarım ve iletisinin bozulması ile başlar ve kronikleşir.

Kas eklem hastalıkları, Mide barsak hastalıkları, Karaciğer – safra kesesi hastalıkları, Akciğer ve solunum yolu hastalıkları, Böbrek ve mesane hastalıkları, Kalp damar hastalıkları, Endokrin hastalıklar, Cinsel ve Psikolojik hastalıklardan birçoğu new code ile tedavi edilebilir. (Akupunktur New Code ile iyileşen hastalıklar ve psikolojiler)

New Code sistem psikolojik sorunları fiziksel sorunlarla aynı anda yokeder. (Akupunktur Kodları)

 • Örnek: Bel fıtığı, Bel ağrısı, sistit, çarpıntı ve korku aynı anda iyileşebilir.
 • Örnek: Astım, sinüzit, rinit, allerji ve melankoli aynı anda iyileşebilir.
 • Örnek: Obesite, hızlı yeme alışkanlığı, tatlı krizleri ve depresyon aynı anda iyileşebilir.
 • vb.

Öfke, öfke patlamaları, depresyon, manik depresyon, korku, endişe, takıntı, aşağılık komplexi, üstünlük komplexi, temizlik hastalığı, hastalık hastalığı, stres, herşeyi kontrol etme duygusu, kendine acıma, umutsuzluk, şiddet meyli, panik atak, kendini feda etme, ağlama krizleri vb. Akupunktur New Code System ile tedavi olabilir.(Akupunktur New Code ile iyileşen hastalıklar ve psikolojiler)

Akupunktur New Code System ilk bozulan organa ait uygun akupunktur  ve tetik noktaların saptanmasının ardından buralarda var olan oksijenlenme, toksik madde atılımı ve sinir hassasiyetlerini gidermeyi sağlayan tüm tedavileri kullanır.

 1. İlk BOZULAN organa ait akupunktur noktaları  TCM (Geleneksel Çin Akupunkturu) ile bulunur. Uygun akupunktur noktaları kodlanır.
 2. Oksijen azlığı: Ozonpunktur, Andülasyon, vitamin mineral enzim destekleri ile tedavi edilir.
 3. Toksinleri atamama: Ozonterapi, Andülasyon, Aromaterapi. Detoks: Kan ve lenf damar mikrodolaşım artışı ve Akciğer, karaciğer, barsak, cilt detoksu sağlanır.
 4. Ağrı: Akupunktur, Ozopunktur, TCM (Geleneksel Çin Akupunkturu), Nöralterapi, Biyofrekans, Andülasyon, Tetik nokta tedavileri ile düzeltilir.
 • Traditional Chinese Medicine (TCM=Geleneksel Çin Akupunkturu)
 • Ozopunktur (oksijenizasyon, detoks, akupunktur)
 • Tetik nokta tedavisi
 • Andülasyon terapi (mikrodolaşım – lenf drenaj – atık – detoks)
 • Lazer Biofrekans Tedavisi (Nogier frekansları ile vegetatif sinir iletisi)
 • Segmanter tedavi: (SU JOK, VSS =Vegetatif Sinir Sistem ) tedavi kombinasyonudur.

Sempatik parasempatik sinir sistemi organ – duygu – davranış ilişkisini düzenleyen istemsiz sinirlerdir. Ör: heyecandan kalbin çarpması, tüylerin diken diken olması, korkudan idrar kaçırmak vs). 500.000 km uzunluktaki sempatik parasempatik sinir sistemi “akupunktur new code system” tedavisinde; iyileşme halinin domino etkisinden sorumludur.

Hastalıklar TETİK NOKTADA 3 ana sorunla başlar.

 1. Doku Hipoksisi (oksijensizlik) – enflamasyonu gidermek
 2. Detoks (serbest radikal atık çöp atılımı) – enflamasyonu gidermek
 3. Sinir iletimi – enflamasyon – ağrı sinyalleşmesini düzeltmek

Bu sorunlar o bölgede ki sinir hassasiyeti nedeniyle ağrı, uyuşma ve kendini iyi hissetmeme hali başlar. Böylece siz hastalığınızın ilk sinyallerini duyarsınız.

Burada sorulması gereken sorular: Tetikleyici ilk BOZULAN ORGAN neresi? Neden oksijen gitmiyor? Neden toksik maddeler atılamıyor?

Akupunktur New Code System

 • İlk başta ağrının, şikayetlerin İLK başladığı ORGAN, dokuya ait akupunktur ve tetik noktalar saptanır.
 • Akupunktur ve tetik noktalara oksijenasyon ve detoks amaçlı ozonterapi, andulasyon terapi ve aromaterapi, nöralterapi uygulanır.
 • Akupunktur, bozucu alan ve ağrılı tetik noktalara bozulan iletiyi düzeltmek amacıyla lazer biyofrekans uygulanır. Bozucu alan sinir iletisini bozan ameliyat, aşı izi, amalgam dolgu gibi durumları ifade eder.
 • Sonuç olarak sempatik parasempatik sinirler üzerinden tüm vücutta ilaçsız iyileşme hali sağlanır. İyileşme hali dakikalar içinde başlar.

VSS (sempatik ve parasempatik ) sinirleriyle 500.000 km lik network ağı sağlar.

 • VSS (Vegetatif Sinir Sistemi) bioelektrik iletilerini vücudun farklı bölgelerinde farklı frekanslarda iletirler.
 • Vücudumuzdaki “yedi farklı frekans” ileti alanı saptanmıştır. (Nogier frekansları)
 • Laser tedavileri Nogier frekanslarına göre ayarlı şekilde yapılır.
 • Frekans tedavileri: PULS KONTROL Skaler Wave Lazer (SWL),Lazer, Plasma LED Lazer, Nöralterapi, OZON, Elektroakupunktur, Manyetorezonans terapi, Andülasyon terapi,  Radyofrekans tedavide hastalığa göre kombine edilirler.
 • VSS (Vejetatif Sinir Sistem) sempatik- parasempatik sinir uçlarına uyarı verilerek BOZULMUŞ BİOELEKTRİĞİN DOĞRU NOKTADAN DOĞRU FREKANSLA İYİLEŞTİRİLMESİDİR.
 • Hastalıklar sempatik sinir uçlarında bioelektrik üretim ve iletinin bozulması ile başlar aynı yerden tedavi olur. Bioelektriksel enerji VSS ile tıpkı damarlarda akan kan gibi tüm vücudu dolaşır.
 • Geleneksel Çin tıbbı kişilik yapısı ve resonansın ilk bozulacağı yerlerin adreslerini verir.
 • New code system VSS, Geleneksel Çin Tıbbı,  tetik nokta ve  Nogier frekansları tedavilerini birleştiren sistemler bütünüdür.
 • Tamamen iğnesiz acısız Skaler Wave Lazer (SWL), Lazer ile tedavi yapılabilir.
 • Andülasyon tedavi ise tamamen mikrodolaşım, lenf sistem aktifleştirilmesi üzerinden detoks sağlar.

Akupunktur New Code System: Akut ya da Kronik birçok hastalık, ağrı ve allerji tedavisinde kullanılır.

 • Amaç bozulan mikrodolaşımı düzeltmek
 • Hücredeki oksijen azlığını gidermek
 • Hücrenin asit yapılı atık madde  atılımını artırmak
 • Antienflamatuar etki göstermek – mikropsuz iltihabı gidermek
 • Oksijen azlığı, atık madde çokluğu nedenli hassaslaşmış VSS (Vegetatif Sinir Sistemi) iletisini biyoelektriksel frekansını düzeltmek
 • Tetik nokta (Trigger point) düzeltmek (oksijen eksikliği ve atık asit birikimine bağ doku bozulması da eşlik etmiştir.)
 • Tetik nokta (Trigger point) mikrodolaşım bozukluğu ve atık madde birikimi sonucu oluşan fasya ve bağ doku enflamasyonudur (iltihap).
 • Tetik noktaların (Trigger point) etrafı kronik durumlarda enflamasyonlu bağ doku ve yağla kaplanarak sertleşir. Tetik nokta etrafındaki yağlar tetik nokta devam ettiği sürece iyileşmezler. Bu kişilerin yağları kilo verseler bile o bölgede kalır.

 

AKUPUNKTUR NEW CODE SYSTEM:  Hasarlanmış duysal sinirleri etrafında ki hasta doku ile beraber onarımını sağlayan tedaviler bütünüdür. Tedaviler KRONİK AĞRI ve HASTALIKLARI duygu ve davranış bozuklukları ile beraber KODLAR ve İYİLEŞTİRİR. 

Ağrılar ve Hastalıklar; oksijensizlik ve toksin birikiminin etraflarındaki sinirleri hasarlaması ile başlar. Hasarlanıp ağrıya yol açan sinirler özellikle, duygu davranışlarımızı da belirleyen duysal (sempatik parasempatik) sinirlerimizdir.

Duygu ve davranışlarınız ve hastalık profilinizi öğrenmek için Akupunktur Kodları sayfasına bakabilir “işte ben tam olarak bunları yaşıyorum tedavimi de doktor basit bir formülle çözebilir diyebilirsiniz.

“Organizmada hastalandırıcı dış etkenler (mekanik, termal, kimyasal, fiziksel, elektromagnetik, toksik, mikrobik vd.) öncelikle sempatik sonlanmalarda frekans ve amplitüd değişikliği yaparak segonder (ikincil) hücresel hasar ve hastalık yaparlar.

Prof. Dr. Kenneth Ricker

Kronik ağrılı hastalıklar, karaciğer yağlanmaları, safra kesesi hastalıkları, ülser, gastrit, reflü, gaz, çarpıntı, kabızlık, nefes darlığı, astım, allerji, kansızlık, el titremesi, idrar kaçırma, huzursuz bacak,ağrılı sendromlar, eklem kireçlenmeleri, artroz,artrit, nöropati, ınsülin direnci, Diabet komplikasyonları, ödem vb. Akupunktur New Code System ile tedavi olabilir.

Öfke, öfke patlamaları, depresyon, manik depresyon, korku, endişe, takıntı, aşağılık komplexi, üstünlük komplexi, temizlik hastalığı, hastalık hastalığı, stres, herşeyi kontrol etme duygusu, kendine acıma, umutsuzluk, şiddet meyli, panik atak, kendini feda etme, ağlama krizleri vb. Akupunktur New Code System ile tedavi olabilir.

Tüm hastalıklar hücreler arası sıvıda (matrix); “oksijen azalması ve atık madde birikimi” sonucu sempatik sinir uçlarının elektriksel uyarım ve iletisinin bozulması ile başlar ve kronikleşir.

Akupunktur New Code System: Akupunktur ve tetik noktalardan yapılan; hasta bölgede ki oksijensizlik, toksin birikimi ve sempatik parasempatik sinir hassasiyetini düzelten TEDAVİLER BÜTÜNÜDÜR. Akupunktur New Code System: Bu sinirlerin iletisini normalleştirerek duygu davranış ve hastalığı aynı anda tedavi eder.

Sempatik parasempatik sinir sistemi organ – duygu – davranış ilişkisini düzenleyen istemsiz sinirlerdir. Ör: heyecandan kalbin çarpması, tüylerin diken diken olması, korkudan idrar kaçırmak vs). 500.000 km uzunluktaki sempatik parasempatik sinir sistemi “akupunktur new code system” tedavisinde; iyileşme halinin domino etkisinden sorumludur.

Hastalıklar TETİK NOKTADA 3 ana sorunla başlar.

 1. Doku Hipoksisi (oksijensizlik) – enflamasyonu gidermek
 2. Detoks (serbest radikal atık çöp atılımı) – enflamasyonu gidermek
 3. Sinir iletimi – enflamasyon – ağrı sinyalleşmesini düzeltmek

Bu sorunlar o bölgede ki sinir hassasiyeti nedeniyle ağrı, uyuşma ve kendini iyi hissetmeme hali başlar. Böylece siz hastalığınızın ilk sinyallerini duyarsınız.

Burada sorulması gereken sorular: Tetikleyici ilk BOZULAN ORGAN neresi? Neden oksijen gitmiyor? Neden toksik maddeler atılamıyor?

Akupunktur New Code System ilk bozulan organa ait uygun akupunktur  ve tetik noktaların saptanmasının ardından buralarda var olan oksijenlenme, toksik madde atılımı ve sinir hassasiyetlerini gidermeyi sağlayan tüm tedavileri kullanır.

 1. İlk BOZULAN organa ait akupunktur noktaları  TCM (Geleneksel Çin Akupunkturu) ile bulunur. Uygun akupunktur noktaları kodlanır.
 2. Oksijen azlığı: Ozonpunktur, Andülasyon, vitamin mineral enzim destekleri ile tedavi edilir.
 3. Toksinleri atamama: Ozonterapi, Andülasyon, Aromaterapi. Detoks: Kan ve lenf damar mikrodolaşım artışı ve Akciğer, karaciğer, barsak, cilt detoksu sağlanır.
 4. Ağrı: Akupunktur, Ozopunktur, TCM (Geleneksel Çin Akupunkturu), Nöralterapi, Biyofrekans, Andülasyon, Tetik nokta tedavileri ile düzeltilir.
 • Traditional Chinese Medicine (TCM=Geleneksel Çin Akupunkturu)
 • Ozopunktur (oksijenizasyon, detoks, akupunktur)
 • Tetik nokta tedavisi
 • Andülasyon terapi (mikrodolaşım – lenf drenaj – atık – detoks)
 • Lazer Biofrekans Tedavisi (Nogier frekansları ile vegetatif sinir iletisi)
 • Segmanter tedavi: (SU JOK, VSS =Vegetatif Sinir Sistem ) tedavi kombinasyonudur.

Akupunktur New Code System

 • İlk başta ağrının, şikayetlerin İLK başladığı ORGAN, dokuya ait akupunktur ve tetik noktalar saptanır.
 • Akupunktur ve tetik noktalara oksijenasyon ve detoks amaçlı ozonterapi, andulasyon terapi ve aromaterapi, nöralterapi uygulanır.
 • Akupunktur, bozucu alan ve ağrılı tetik noktalara bozulan iletiyi düzeltmek amacıyla lazer biyofrekans uygulanır. Bozucu alan sinir iletisini bozan ameliyat, aşı izi, amalgam dolgu gibi durumları ifade eder.
 • Sonuç olarak sempatik parasempatik sinirler üzerinden tüm vücutta ilaçsız iyileşme hali sağlanır. İyileşme hali dakikalar içinde başlar.
 • VSS (sempatik ve parasempatik ) sinirleriyle 500.000 km lik network ağı sağlar.
 • VSS (Vegetatif Sinir Sistemi) bioelektrik iletilerini vücudun farklı bölgelerinde farklı frekanslarda iletirler.
 • Vücudumuzdaki “yedi farklı frekans” ileti alanı saptanmıştır. (Nogier frekansları)
 • Laser tedavileri Nogier frekanslarına göre ayarlı şekilde yapılır.
 • Frekans tedavileri: PULS KONTROL Skaler Wave Lazer (SWL),Lazer, Plasma LED Lazer, Nöralterapi, OZON, Elektroakupunktur, Manyetorezonans terapi, Andülasyon terapi,  Radyofrekans tedavide hastalığa göre kombine edilirler.
 • VSS (Vejetatif Sinir Sistem) sempatik- parasempatik sinir uçlarına uyarı verilerek BOZULMUŞ BİOELEKTRİĞİN DOĞRU NOKTADAN DOĞRU FREKANSLA İYİLEŞTİRİLMESİDİR.
 • Hastalıklar sempatik sinir uçlarında bioelektrik üretim ve iletinin bozulması ile başlar aynı yerden tedavi olur. Bioelektriksel enerji VSS ile tıpkı damarlarda akan kan gibi tüm vücudu dolaşır.
 • Geleneksel Çin tıbbı kişilik yapısı ve resonansın ilk bozulacağı yerlerin adreslerini verir.
 • New code system VSS, Geleneksel Çin Tıbbı,  tetik nokta ve  Nogier frekansları tedavilerini birleştiren sistemler bütünüdür.
 • Tamamen iğnesiz acısız Skaler Wave Lazer (SWL), Lazer ile tedavi yapılabilir.
 • Andülasyon tedavi ise tamamen mikrodolaşım, lenf sistem aktifleştirilmesi üzerinden detoks sağlar.

Akupunktur New Code System: Akut ya da Kronik birçok hastalık, ağrı ve allerji tedavisinde kullanılır.

 • Amaç bozulan mikrodolaşımı düzeltmek
 • Hücredeki oksijen azlığını gidermek
 • Hücrenin asit yapılı atık madde  atılımını artırmak
 • Antienflamatuar etki göstermek – mikropsuz iltihabı gidermek
 • Oksijen azlığı, atık madde çokluğu nedenli hassaslaşmış VSS (Vegetatif Sinir Sistemi) iletisini biyoelektriksel frekansını düzeltmek
 • Tetik nokta (Trigger point) düzeltmek (oksijen eksikliği ve atık asit birikimine bağ doku bozulması da eşlik etmiştir.)
 • Tetik nokta (Trigger point) mikrodolaşım bozukluğu ve atık madde birikimi sonucu oluşan fasya ve bağ doku enflamasyonudur (iltihap).
 • Tetik noktaların (Trigger point) etrafı kronik durumlarda enflamasyonlu bağ doku ve yağla kaplanarak sertleşir. Tetik nokta etrafındaki yağlar tetik nokta devam ettiği sürece iyileşmezler. Bu kişilerin yağları kilo verseler bile o bölgede kalır.
Sürdürülebilir sağlık: 500.000 km lik bir sinir ağımız var: OSS (OTONOM SİNİR SİSTEMİ) . OSS organlara dokulara dair çeşitli bilgiyi (Ör: Ağrı..) beyne taşır. New Codes sistem bu devasa sinir ağına yönelik tedavileri bütünüdür.

NEW CODES: Sürdürülebilir sağlık sonucu değil nedeni çözmeye yönelik tedaviler bütünüdür.  Hastalıkların bulgularını değil nedenlerini de tedavi ettiği için kalıcı çözümler üretir be nedenle yarattığı sağlık durumu anlık değil kalıcıdır.

NEW CODES: KİNEZYOLOJİ, ALGOLOJİ, OTONOM SİNİR SİSTEMİ, AKUPUNKTUR, ANDÜLASYON, OZON TEDAVİLERİ  kombine edilir. Tedavi yöntemleri GİRİŞİMSEL ve LAZER iledir.

 1. Kronik hastalıklar ve yan etkileri konusunda etkili ve kalıcı tedavi planı sunar.
 2. Kronik ağrılı hastalıklarda ağrıyı giderir – kalıcı düzelmeyi amaçlar.
 3. Kronik romatizmal ağrılı hastalıklarda iyileştirme odaklıdır.
 4. Fibromyalji gibi tetik nokta hastalıklarını IMS teknikleriyle kalıcı olarak çözer.
 5. Kinezyolojiyi ( Anatomik, fizyolojik, mekanik, labaratuar, davranış, kişilik özellikleri) dikkate alarak kişiye özel girişimsel yaklaşım ile tüm bedenin doğru çalışmasını sağlar. Fonksiyonel kinezyoloji anatomik yapı ve sistemlerin işlevleri ile ilişkili olarak hareketi değerlendirir. Fizyolojik kinezyoloji hareket sırasındaki biyolojik ve biyokimyasal olayları inceler. Psikolojik kinezyoloji; kişilik özellikleri, iletişim ve vücut imajı ile ilişkili olan davranışların harekete yansımasını değerlendirir. Gelişimsel kinezyoloji; büyüme, beslenme, yaşlanma ve fiziksel yapıdaki değişikliklerin hareketle olan ilişkisini ele alır.
 6. Andülayon Terapi: Mekanik ossilasyon (titreşim) ile kızıl ötesi derin ısının kombine edildiği  bir cihazdır. Geniş bir frekans alanında dokularda biyolojik rezonans titreşimleri üreten, biyofiziksel bir bütüncül terapi yöntemidir. Ağrı tedavilerinde, zayıflama tedavilerinde, dolaşım problemlerinde, uykusuzlukta vs kullanılır
 7. Kronik asidozu çözer. Kronik asidoz ağrı ve kireçlenme gibi sorunların kaynağı olabilir.
 8. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Antioksidan mekanizmayı harekete geçirir.
 9. Detoks sağlar.
 10. Obesite -zayıflama – incelme terapilerinde olumlu değişim sağlar.
 11. Hastanın psikolojisini normalleştirir. Depresyon, anksiete, af edememe, öfke, panik atak, korku kaygı vs düzeltir. İyi hissetme hali serotonerjik reseptörler, dopaminerjik reseptörler üzerinden sağlanır. Endojen opioid salınımı ile desteklenir.
 12. Öğrenme zorluğu, dikkat kaybı, hafıza, hiperaktivite problemlerinde etkilidir.
 13. Antiaging (yaşlanma karşıtı) destek önlemlerini alır.
 14. Estetik sorunlara etkili girişimsel medikal estetik yöntemlerini de bünyesinde barındırır.
 15. Beslenme ve davranış terapilerini içerir.
 16. Aromaterapi ile desteklenir. Otonom sistemi, kısa ve uzun süreli hafıza, ağrı ve duygulanım merkezlerinin de kontrolü sağlanır. Bu merkezler talamus, hiipotalamus, hipocampus ve amigdala gibi limbik sistemini içerir.
 17. Kısacası sürdürülebilir sağlık; insanı fiziksel bedendeki hastalıkları, psikolojik bozuklukları, estetik sorunları ile paket halinde iyileştiren sistemler bütünüdür. İyileşme halinin kalıcılığı kişinin yaşam tarzına özenmesi ile kalıcı hale gelir.

 • Anestezi-Yoğun bakım Uzmanı
 • Akupunktur Uzmanı
 • Medikal estetik Uzmanı
 • Fitoterapist – Aromaterapist
 • Ozonterapist
 • Mezoterapist
 • Su-Jok terapist
 • NLP, Hipnoz, Coaching

 

Sitedeki tüm yazılar bilgilendirme amaçlıdır.

Ayrıntı ve yorum bırakmak için lütfen tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir