Site içeriğinin kopyalanması engellenmiştir. Site içeriği telif hakkına sahip olabilir.  

“Misafir Sayfası” için 169 yorum mevcut:

 1. Ağrılı, tedavi gören ciddi diz problemleri olan gece uykumdan kalkıp ağlayarak sabaha kadar dolaşan 50 yaşında bu ağrıları çeken hastayım. Sevda hm ile yaklaşık 15 senedir tanışıyoruz ve her zaman çare bulan bu sıkıntılarımı sonlandıran benim biricik doktorum. dilerim ki Allah tan derman tutan elleriniz e nazar değmesin. çok güçlü güler yüzlü değerli insansınız. iyi ki sizi tanımışım iyi ki varsınız şükürler olsun ve çok değerli tüm ekibinize teşekkürler çok şanslılar sizin ile birlikte olduklarına sizi ve ekibinizi kucak dolusu öpüyorum

 2. Sevda hanımın yaptığı her işlemden çok memnunum.Yıllardır bir çok farklı işlem yaptırdım kendisine, bir insanın elinin değdiği herşey mi çok mükemmel olur, her konuda mı çok başarılı olur, mucize bir sihirli değnek gibi:) tavsiye edebileceğim ve sonsuz güvenebileceğim tek adres. Yapacağı işlemin çok iyi olacağına emin bir şekilde kendimi teslim ediyorum ve harika sonuçlar alıyorum her defasında. Çok çok teşekkür ederim.. iyi ki varsınız. Bir nevi gençliğimi ve güzelliğimi Sevda hanıma borçluyum.

 3. 8 temmuz 2023 günü düştüm ve ayağım kırıldı hemeopati tedavisi ile 18 günde iyileştim teşekkür ederim doktorcum

 4. Doğuştan psödoartroz (kaynamayan kemik) hastasıyım. 61 ameliyat oldum 34 senede. Bacağımda platinden kaynaklı yaralarım vardı. Yaklaşık 5 sene önce bu sebeple tanıdım sevdacığımı. Ben ki; artık doktorlara bacağını uzatamayacak kadar psikolojisi yorgun biriyken bu güzel kadına bacağıma ve tüm bedenime yüzlerce defa ozon iğnesi yapmasına razı oldum. İyileşmek isteyen benken, iğneye beni ikna eden bu güzel kadın oldu. Yolum çok uzun ve çetin bir yol. Çok elimden tuttu. İlmiyle de diliyle de çok ama çok destek oldu bana. Uykumdan uyandıran nice ağrılarımın dinmesine vesile oldu. 30 derece üzeri skolyozum var. Bu denli kronik hastalıklarım ve yılların acıları sevdacığımla çok azaldı. Her sabah ağlayarak kalkan ben, gülerek uyanıyorum artık. Ne zaman ayağıma taş takılsa, bi sancım olsa hatta canım sıkılsa sesi dahi huzura, şifaya vesile oldu. Eğer bu ilmi pir kadın hayatınızda yolunuza çıkmışsa, O size Allahın bi lütfudur. İlminin maddi karşılığı yok bence. Nice ağır ağrı kesicilerin kesemediği, kronik ağrılarım yok denecek kadar azaldı. Herkesin ümidi kestiği bir hastayken bu güzel kadın hayat kalitemin artmasına destek oldu. Bir kez daha ve her fırsatta; sonsuz teşekkürler canım sevda🥰

 5. Sevda hanımcımmm ……
  Tabiri caizse İsviçre çakısı 😍
  14 yıl önce kesişti yollarımız ,iyi ki de kesişti..
  bir çok tedavimi yaptı skar dokularından tutun da ozona,mezoterapiye, iğneden ipliğe ☺️
  En son yaptığı devrim niteliğinde bir yenilik oldu benim için, v lift ile yüzümle aşk yaşıyorum ,bir çok konuda olduğu gibi yüz anatomisinde de tek geçerim kendisini ,simetri kraliçesi😘
  Homeopati konusuna değinmeden edemeyeceğim her travmaya bir çözüm,müthiş donanımlı ve bilgili sihirli dokunuşlar .. ben ki o kadar titiz, evhamlı ve panik birisi olarak her travmaya karşı nasıl olsa Sevda hanımcım var diyorum 🌹 Dokunduğu yere çiçek açtıran kadın.. sizi Bodrum kazanmış olabilir ama Bursa kaybetmemeli!🧿

 6. Ben ve anneannem Sevda hocama düzenli olarak ozon yaptırıyoruz. Bağışıklığımız güçlü olduğu için hastalanmıyoruz. Anneannemin ayrıca ağrı ile ilgili şikayetlerine frekans tedavileri uygulayan hocamız çok başarılı. Ben ayrıca glutatyon alıyorum ve cildimdeki güzelliği size anlatamam:) Vücuda bütünsel olarak yaklaşan canım Sevda hocamızı çok seviyoruz:)

 7. Ben 4 yıldır ozon tedavisi görüyorum.Damarlarım ince ve oldukça sıkıntılı.Buna rağmen Sevda Hanım ve ekibi benimle hanhıraş uğraştılar ve tedavisi başarıyla uyguladılar.Kendimi enerjik hissetmemi ve mesleğimi hakkıyla yapmamı sağladılar.Kendilerini çok seviyorum,ailemden biri gibi oldular.Onlarsız bir yaşam düşünemiyorum.Hepsini çok seviyorum.İyi ki tanımışım iyi ki hayatıma girmişler.

 8. Dr. Sevda Tan uyguladığı homeopati ve lazer frekans akupunktur bir hafta önce geçirdiğim kemik revizyon ameliyatı sonrasındaki tüm uyuşma ve dikiş yanmalarımı tek seferde tedavi etti. İlk kez dün gece rahat bir gece geçirdim, deliksiz uyudum. Kemik kesiği ile ilgili ağrılarım inanılmaz derecede hafifledi . Misler gibiyim, üzerimde oluşan gerginlik, endişe ve stres baskısını tamamen geçirdi, çok rahatladım. Ellerine, emeğine sağlık Sevda Tan, iyi ki varsın. Her yönünle çok çok iyisin, teşekkür ediyorum

  1. Çok teşekkür ederim Ayben hn. Bu kadar ciddi postoperatif sorunları hızlı iğnesiz acısız çözmenin mutluluğu da bizde iyi olsun sağolun sevgiyle kalın.

 9. Bizim biricik, güleryüz timsali doktorumuz Sevda Tan.
  Kısa sürede çok etkili tedavisiyle hayatımı olumsuz etkileyen tüm rahatsızlıklarımı dindirdi. Özellikle migren ataklarım çalışma ve sosyal hayatımı sekteye uğratıyordu tedaviden sonra baş ağrısı nedir unuttum! Tedaviye başlamadan önce bu sitedeki yorumları okuduğumda bu kadarı da olabilir mi diye düşünmüştüm ama daha fazlası olabileceğini kendim deneyimledim. Herkesin yolunun kesişmesini dilediğim doktorumuz Sevda Tan’a teşekkürler, sonsuz sevgiler.
  Almira Su Kurtişoğlu Erşahin

  1. Almiracığım güler yüzlülük sizlerin iyiliği sayesindedir. Her sağalttığımız insan biz hekimlerin gerçek mutluluğudur. Senin gibi gencecik gül yüzlüler çoğalsın dileğindeyim sevgiyle sağlıkla yaşa güzel çocuk.

 10. Sevda Hanım’a bel fıtığı rahatsızlığım nedeni ile gittim. Bu gün 3. Seansımızı bitirmiş bulunuyoruz. Bu 3 seanslık süre zarfında yalnızca bel fıtığım değil dizimdeki rahatsızlığım, duygu durum değişikliğine bağlı olan ağrılarımı ve en önemlisi akciğerlerimden dolayı nefes almada zorluk problemimi tedavi etti. Sevda Hanım’ın tanınmaya değer bir insan olduğunu düşünüyorum. Hem bilgisi ile hem içtenliği ile harika bir insan. Sevda Hanım’a ve tedavimde yardımcı olan tüm ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm ekibe güler yüzü için teşekkür ederim.

  1. New code tedavileri aynı anda fiziksel zihinse duygusal şikayetleri; aynı anda astım ve bel fıtık ağrısı gibi birbirinden farklı hastalıkları düzeltebilecek yöntemler grubudur. Teşekkür ederiz güzel yorumlarınız için 🙂

 11. Approximately 17 years ago I met Dr. Sevda Tan an anesthesiologist who specialized in pain management and had moved to medical aesthetics.
  Dr. Tan, passionate about helping others to feel and look their best, has amassed a wealth of knowledge and still continues to study. Regardless of your ailment, hairloss, anti-aging, weight problems, boosting your immune system, anger or pain management, she has a solution. Dr. Tan with her numerous treatment protocols is your one-stop clinic!
  She is a very warm and friendly doctor who has helped me with procedures like spider veins and staying youthful. She continues studying so her knowledge is vast. Definitely worth making an appointment even if it’s just to try her Nogier Lazer frequency treatment to feel more balanced both mentally and physically.
  Yaklaşık 17 yıl önce ağrı tedavisi konusunda uzmanlaşmış ve medikal estetiğe yönelmiş anestezi uzmanı Dr. Sevda Tan ile tanıştım.
  Başkalarının kendilerini en iyi şekilde hissetmelerine ve görünmelerine yardımcı olma konusunda tutkulu olan Dr. Tan, zengin bir bilgi birikimine sahiptir ve halen çalışmaya devam etmektedir. Hastalığınız, saç dökülmesi, yaşlanma karşıtı, kilo problemleriniz, bağışıklık sisteminizi güçlendirme, öfke veya ağrı yönetiminiz ne olursa olsun, bir çözümü var. Dr. Tan, sayısız tedavi protokolüyle tek durak kliniğiniz!
  Varis damarları ve genç kalma gibi işlemlerde bana yardımcı olan çok sıcak ve arkadaş canlısı bir doktor. Bilgisi geniş olduğu için çalışmaya devam ediyor. Hem zihinsel hem de fiziksel olarak daha dengeli hissetmek için Nogier Lazer frekans tedavisini denemek bile olsa kesinlikle randevu almaya değer.

  1. Knowledge, passion and friendship.
   Bilgi, tutku ve dostluk. It’s a great summary of what I want to do. I love u Hilary, thank you
   Yapmak istediklerimin harika bir özeti olmuş. Seviliyorsun sevgili Hilary. Teşekkür ederim.
   Dr TAN

 12. Uzman Dr Sevda Tan’ı yurt dışında ikamet eden bir arkadaşımın sayesinde tanıdım. Onlarda bir tv programında Sevda hocamızı seyretmişler ve hemen Türkiye’ye geldiler tedavilerini oldular ilk önce onlara bir tşk borçluyum ki onların sayesinde Sevda hanımı tanıma fırsatı buldum Gerçekten doktorumun o elleri tam bir şifa kaynağı gerek ağrılar gerek güzellik konusunda tam bir uzman doktor. Artık çok yorulmuş ve bıkmıştım çaresizlikten derken Sevda hocamın sayesinde yeniden hayata tutundum. Allahım onun gibi değerli bilinçli doktorları başımızdan eksik etmesin. Kendisine minnetarım sonsuz teşekürler SEVDA hocam.

 13. Sevda hocamı yıllardır tanırım , yaptığı işlemleri devamlı takip ediyordum.
  Egzama ve leke tedavisi yaptırmak istiyordum , o kadar hassas bir cildim var ki başka birine asla güvenemezdim.
  Hocam cesaret verdi hadi artık başlayalım dedi ve başladık. Tedavim bitmek üzere gerçekten çok iyi sonuç alıyoruz.
  Benim için en önemli kısmıda cildi aşındırmadan , zarar vermeden ve acısız işlem yaparak sonuca ulaşmak harika oldu.
  Herkes işlemler yapar ama Sevda hocam başka şey yapıyor 🙂 tedavi yöntemleri ve çeşitlerine akıl erdiremezsiniz.
  Emeklerinize ve bilginize sağlık..

  1. Sizin kadar ince eleyip sık dokuyan birinden bu güzel sözleri duymak harika Sibel Hn. Egzema ve leke birer enflamasyon olarak ele aldık bunu da çeşitli farklı yöntemlerin kombinasyonu ile çözmeye başladık ve devam ettik. Yeniden sağlık ve güzellik sorunun temelden çözümlenmesiyle ilgilidir.

 14. Merhabalar ,
  Sevda hocayla tanışıklığımız 5 sene öncesine dayanıyor kendisine ilk estetik amaçlı gitmiştim bu arada söylemeden edemeyeceğim çok zor bir hastayım benim diyen doktorun bile benle başetmesi çok zor ☺️
  Şunu söyleyebilirim çok açık ve net kusursuz ve korkusuz ve kaliteli güzelleşmek mi istiyorsunuz doğru adres Sevda hoca ,
  Vücudunuzda ciddi ağrılarmı var tek doğru adres Sevda hoca ,
  Psikolojiniz bozuk yerlerde yaşama sevinciniz bitti doğru adres Sevda hoca
  Karşınızda bir doktor değil bir sihirbaz var
  Ciddi anksiyete bozukluğu olan kendince büyük tramvalar yaşamış biri olarak ve her tedaviyi sonuna kadar araştıran güven konusunda ciddi sorun yaşayan kolay kolay kimseye güvenmeyen bir hasta olarak söyleyebilirim ki Sevda hocaya sonuna kadar güvenin biraz sabırlı olun çünkü bazen 1. Seansta bazen ise 4. Seansta düzeliyorsunuz asla yılmayın ne derse harfiyen yapın ve ona güvenin karşınızda sihirbaz bir doktor var kendinize yaşlılığınızı sağlıklı kaliteli bir yaşamı hediye etmek istiyorsanız Sevda hoca ile tanışın deneyimlediğinizde ne demek istediğimi anlayacaksınız
  Güvenimi boşa çıkarmadığınız için size minnettarım hocam .

  1. Yeşim hn cım çok teşekkür ederiz. Biliyorsunuz hep anlatırım; iyileşme her zaman fiziksel duygusal ve zihinsel planlanmalıdır..ve hemen her hasta iyileşir. Ayrıca sabah beni aradığınızda sesinizde ki neşe, iyiyim ağrılarım yok, çok mutluyum dünyayı devirebilirim diyen siz, bir doktorun en büyük sevincidir.

 15. Merhaba
  Bir arkadaşımla sohbet ederken Sevda hanımın adını duydum. Üstelik aynı şehirde nasıl daha önce duymamışım ilginç.
  küçük bir araştırmadan sonra gitmem gerektiğimi düşündüm. tabi duyduklarım ve okuduklarımın dışında Sevda hanımın doktor olduğunu bilmek daha güvenimi artırdı. iki sebeple gitmek istedim .birincisi kronikleşmiş boğaz kulak ve baş ağrısı,diğeri korku endişe gibi duygularımın olması. ilk seanstan bir yada iki gün sonra kendimi çok daha iyi hissetmeye başladım. ruhsal olarak daha iyi, boğazımla ilgili ağrı ,vücudumda halsizlik ,bitkinlik olmadığını farkettim. ikinci seansı zor bekledim. Bu gün dördüncü kez klinikteydim. kendimi daha iyi hissediyorum. çok şükür boğazımla ilgili şikayetim kalmadı ,kendimi daha cesur hissediyorum :)) inşallah da böyle gider. zaten klinikten içeri girdinizmi herşey geçiyor sanki hemşire hanımlar ı ve dr. hanımı görünce hiç birşeyiniz kalmıyor sanki kırk yıllık dostlarımla buluşmuşum gibi hissediyorum kendimi ( espiriler fıkralar havada uçuşuyor:)))) )
  olumlu olarak daha çok madde yazabilirim size
  kalp çarpıntısı yok diyebilirim ,kolesterol ve insülin direnci için çalışıyor dr. hanım .şöylede diyebiliriz ;bir sevda hanımla bir kaç kuş 😉
  tabi bu arada covit geçirdim bedenim dengesini bozar gibi oldu ama toparladık.. mesela evde yanlız iken deprem oldu .bir anlık korkudan sonra toparladım kendimi. ilk iki seansı iğnesiz oldum korkudan. son ikiyi iğneli oldum. tedirgin olacak bir durum yokmuş. iğneden korkan ben ,eşime iğne yapıyorum şimdi. tabi her insan fizyolojisi farklı olduğu için , tedavideki cevaplar sonuçlar farlılık gösterebilir.
  kısacası iyiki dr. sevda hanım ve şirin hemşirelerini tanımışım . emeklerine sağlık. hepsine sağlıklı uzun ömürler diliyorum. iyiki varlar ,daim olsunlar,allah sayılarını arttırsın 😊🤲

  1. New code tedavi etkisini ve iyileşme gücünü 3 alanda aynı anda gösrerir: fiziksel duygusal ve zihinsel. Yani fiziksel olarak ağrı, reflü, uykusuzluk gibi şikayetleri duygusal olarak kaygı, korku, anksiyete, depresyon, öfke gibi durumları, zihin olarak da düşünce ve davranış tarzını değiştirebilecek tedaviler bütünüdür. Akupunktur noktalarına ve tetik noktalara uygulanan lazer ya da ozon enjeksiyonları ile kişinin kalıcı olarak iyileşmesini sağlar. Genellikle önerilen şema 4-5 seanstır. Bu seanslar 2-3 ay içinde tamamlanır. Mine hn yıllardır çektiği boğaz boyun kulak ağrılarından şiddetli deprem ve iğne korkusundan, yalnız kaldığında yaşadığı panikten ve bunlarla ilgili zihinsel süreçlerinden 4. seans öncesinde bile yüksek yüzdelerle kurtuldu. Bu seans sonucunu da elbette izleyeceğiz.

 16. bacaklarımın bazı bölgelerinde şişlikler vardı ağrılarım oluyordu ayağım sürekli burkuluyordu,bacaklarımda sanki taş bağlanmış gibi ağırlık vardı denemediğim tıp çeşitleri kalmadı sülük hacamat bioenerji açlık orucu bazı diyetler yapmama rağmen hiç bir sonuç alamadım taki sevda hanımla tanışıncaya kadar Ankaradan bursaya tedaviye gittim bu arada başka şikayetlerimde vardı fibromiyalji ,bel ağrısı,miğde ağrısı ve vucudumda sürekli ağrılar oluyordu sevda hanım beni dinledikten sonra tedaviye başladı nev kode teavisine başladı bütüncül olarak tedavimi yaptı bana beslenme diyeti verdi diyetle ve tedaviyle birlikte kilo vererek sağlığımada kavuştum doktor sevda hanıma ve ekibine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum ve herkese sevda tan hocamızı tavsiye ediyorum kendisine ve ekibine çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

  1. Yaygın kronik ağrı, fibromyalji, ağır bacaklar, dolaşım sorunları, ağrı tedavileri nedeniyle kullanılan ilaçların yan etkisi
   reflü gastrit sorunları hastalara bütüncül yaklaşımı gerektirir. Tedavi sonrasında da dr uyumu harika olan yılın hastası ödülü size..Özden ailesine torunlarla keyifli vakitler diliyorum.

 17. Sevda Hanım’la 2 yıl önce bir arkadaş aracılığı ile tanıştım .Ankilozan Spondilit hastasıyım çok ağır kortizonlar kullanıyordum yaptığımız seanslar sonucu Hayatımdan kortizonları tamamen çıkartmama neden oldu. Ağrı kesici dahi kullanmıyorum.Sadece ağrılarım değil , sindirim sistemimi, sinir sistemimi ,cildimi ve hayat enerjimi yeniledi. Kendisini herkese tavsiye ediyorum Sevda hocama ve güler yüzlü çalışan ekibine çok teşekkür ediyorum.

  1. Ankilozan spondilitle beraber diğer şikayetlerinizin geçmesi New Code teknikle 4 seansta geçirmenin mutluğununu en az sizin kadar bizde yaşıyoruz. Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

 18. Merhabalar Çok Değerli Dr Sevda Hn. Bütün inancımla Size Mucizeler Yaratan Dr Diyebilirim. Bugün itibariyle sayenizde eski sağlıklı olduğum günlere kavuştum🙏🙏🙏 5 yıl boyunca gece gündüz çektiğim Nöropatik ağırılarımdan kurtuldum. Çok şükür. Yuksek dozda kullanmış olduğum antibyotıklerin yansıması olan yan etkinin vücüduma vermiş olduğu SİNİR HASARINI tedavi ettiniz. Sizlere minnetarım. Bursada Kısaca Türkiyede bile gitmediğim Doktor Başvurmadıgım yer kalmamıştı. Sizleri tanımama vesile olan Kardeşime de Minnetarıım🙏🙏🙏 Sizin gibi çok değerli Dr İyi ki var. Burdan belki bu yazdıgım yorumda şifa bekleyen birilerine de yardımım dokunur inşallah. Hastalığımın teşhisi Vücutta Periferik Nöropati Hasarı.Özellikle ayak ve bacak bölgemin tamamımnda çok şiddetli ağırı yanma zonklama şeklinde hiç dinmeyen ağırı. İçtiğim tüm ağırı keaicilerin bile etki etmediği sinir ağırısı yaşadım. Tüm tedavileri Denedim İlaç kullandım geçmedi!!! Sülük tedavisi uyguladım geçmedi!!! Hacamat Yaptırdım Geçmedi!!! Nöral terapi yaptırdım geçmedi!!!! Yıllar sonra çektiğim acılardan sayenizde tek seferde kurtuldum Hocam. O sihirli dokumuşlar o New Code Uygulamanızla eski sağlığıma kavuştum. Allah Sizden Razı Olsun🙏🙏🙏🙏

 19. Sevda hanima gülüşümü ve tekrar kazandigim enerjimi borcluyum❤️
  Alerjik egzama hastaligim neticesinde vücudumun buyuk bir kısmını kaplayan ve aylarca hiçbir tedaviye cevap alamadığım cilt leke ve yaralarimi kendisinin geliştirmiş oldugu yeni bir teknik olan NEWCODE ve Ozon major minör terapisi sayesinde buyuk oranda gerileme ve lekelerinden kaybolmalar yaşadım 🙏 ve minnet borçluyum 🙏 (hocam bu haftadan sonra kaldigim yerden devam 😅 cok kiymetlisiniz) ayrica belirtmeliyim ki ;
  Asistanlari olan Zehra ve de Zeynep hanima da güler yüzleri samimiyetleri vede son derece profesyonel hizmetlerinden ötürüde tesekkuru borc bilirim 🙏

 20. Sevgili doktorum Sevda hocam ne kadar teşekkür etsem azdır size prıformıs sendromum vardı bel fıtığı ameliyat dedı gıttıgım tüm drlar ama Sevda hocam sayesinde NEW CODE ozon ve lazer tedavısı yaptı 2.seansta agrılarımda cok büyük iyileşme yasadım. Doktorum ve güzel ekibi iyiki varsınız uyku uyumaya basladım. Size cok tesekkür ederim. İyiki karsıma cıktınız. İyileşme umudumu geri verdiniz.

 21. Sevda Hocam ile bir akrabamın tavsiyesi ile tanıştım. Kendi tedavi yöntemi olan NEW CODE’u sayesinde öğrendim ve araştırdım. Bende aksiyetiye, depresyon ve fibromiyalji hastalıkları var. İlk seanstan itibaren faydasını görmeye başladım ve 4 seans sonunda şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Çok teşekkür ederim Sevda Hocam. Tabi bu arada ekibini de unutmamak gerekiyor, onlara da ayrı ayrı teşekkür ediyorum; Zeynep ve Zehra Hemşire. Çok sıcakkanlı bir ekip, onların yanında tedavi süresi boyunca zamanın nasıl akıp gittiğini anlamıyorsunuz. Çok pozitif ve eğlenceli bir ortam. Herkese tavsiye ederim. Sevda Hocam kendine özgü “NEW CODE” tedavi yöntemini bulup geliştirmek için yıllarını vermiş ve hala bu yöntemi nasıl daha geliştirebilirim diye sürekli araştırma içinde. Ülkemizin sizin gibi değerli, çalışkan, bıkmadan usanmadan yeni teknikler geliştiren bilim insanlarına ihtiyacı var. Çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız.

 22. Sevda hocam eşimin lipödemini ve ağrılarını tedavi ederek bizleri mutlu etti , güler yüzünden hoş sohbetinden ve muhteşem tedavi yöntemlerinden çok memnun kaldık herkese mutlaka tavsiye ediyorum

 23. Sevda Hanım’ı bir arkadaş tavsiyesi ile tanıdım iyi ki tanımışım mükemmel bir doktor mükemmel bir psikolojik olarak yardımsever destekli benim aldığım Tedavinin başarısı ikinci seansta gösterdi mükemmel bir gidişat gidiyor inanın herkese tavsiye ediyorum �yi ki varsınız Sevda’nın ekibiniz olarak Hepinize çok çok teşekkür ediyorum 3 seansın da görüşmek üzere kolay gelsin

 24. Çok sevgili Sevda hocam.. Sizleri tanıyalı yaklaşık 3 ay oldu ama umuyorum ve görüyorum ki senelerce sürecek bir sağlık bahşettiniz bana. Hem ameliyat olmadan hem de yanlış ve belirsiz işlemler yaptırmak zorunda kalmadan sizinle tanıştığım için çok mutluyum. Senelerdir süren bel ve boyun fıtığı ağrılarımdan kurtuldum, hem de ilk seansta bile ağrılarımın minimuma indiğini gördüm. Toplamda 4 seans geldim ve şimdi çok çok daha iyi ve sağlıklı hissediyorum. Geceleri daha rahat uyuyorum artık, oturup kalkarken ağrı çekmiyorum. Hem uyku kalitem hem yaşam kalitem arttı sayenizde. Kilo vermeye ve daha sağlıklı beslenmeye de başladım. Bundan sonra da sağlığım için çok dikkat edeceğim. Herkesin karşısına Sevda hanım gibi bir hekim çıkmalı.

  Emeklerinize sağlık.

 25. Sevda hanım sizi arkadaş tavsiyesile tanıdım iyiki varsınız hem ruhsal olarak hem bedensel olarak cok iyi geldiniz yaptiginiz tedavi cok iyi geldi cunku ben benlikten cikmistim cok agir bir travma yaşadım bu 2.terapim ve super iyi geldi sizden genel tedavi goruyorum bedensel ve ruhsal olarak iyiki sizi tanımışım benim artik tek doktorumsunuz baska sorun ve rahatsız icin baska yere ve hastanelere gitmeme gerek kalmadi allah sizden razi olsun iyiki varsiniz size minnettarım🙏🙏🙏 bu arada 3.cu seansimida randevu almak istiyorum siz cokkkk seviliyorsunuz size ve ekibinize cok teşekkür ederim saygılar sunuyorum size

 26. Dr Sevda Tan ile 2006 eylul ayında tanıştım müdavimi oldum beni migren ağrisindan kurtardı. 4 yıl eşim kanserle mücadele etti ve sonuçta kaybettik psikolojimi sürekli destekledi zorlu süreci hiç ilaç almadan atlattım. Eşim hastalığı boyunca Sevda hanımın tedavileri ile hastalık dönemini ayakta geçirdi. İyi ki varsın doktorcum

  1. Bazen hasta doktor ilişkisi 15 yıllık dostluk ve güvene dönüşür. Her daim yanınızdayın Nurten hn cım. Cesur ailesinin aile doktoru oldum artık hep sevgi ve sağlıkla kalın.

 27. Sevda hocam sizinle tanışmak benim için çok özeldi. New code ile başladık ağrılarım bitti ve fazla kilolarım da gitti. Daha sonra majör tedavisi ile cildim kendine geldi. Size ve ekibinize teşekkür ediyorum.

  1. Siz de bizim unutulmazlarımızdansınız Belgin hn cım. Sizi seviyoruz. New code ağrı allerji romatizmadan tutun tüm psikolojiyi de düzeltir. Daha enerjik sağlıklı ve mutlu olmanın yolu sinirlerimiz aracılığıyla salınan vücut eczanesini doğru kullanmaktan geçiyor. Sağlıklı beden ağrısız kilosuz ve mutludur.

 28. Yıllardır vazgeçemediğim tek adres Sevda hanım harikasınız, hep görüşmek dileğiyle, her şey için teşekkürler 🙂

 29. Sevda Hanım’a ilk başta ürtiker tedavisi için gittim. Aynı zamanda ruhsal ve bedensel problemlerimle de ilgilendiler. Yaptıkları tedaviyle artık alerjimden kurtuldum. Diğer problemlerim için seanslarım devam ediyor. Başta Sevda Hanım olmak üzere güler yüzlü ekibine teşekkür ederim. Çalışma hayatınızda başarılar dilerim.

  1. Bedeni ve zihni aynı anda tedavi edebilmek bunun kalıcılığını sağlamak gerçek bir tedavidir sagliktir. Bunu yillardır her hastada givenle saglayabilmek bif hekimin en büyük mutluluğudur. Teşekkür ederiz Serkan bey.

 30. Sevda Hanımla hayatımın en kırılgan noktasında tanıştım. İyi ki de tanımışım,hem ruhuma hem de fiziksel sorunlarıma dokundu. Sonuç harika….En ufak bir sıkıntımda gidebileceğim işinin uzmanı güvenilir bir doktorum olduğu için çok mutluyum. Kendisine ve tatlı güler yüzlü ekibine sonsuz teşekkürler…🙏

  1. Her zaman hedefimiz duygu zihin beden bütünlüğü Nutgül hn cım. Sizin gibi güzel insanlar hep sağlıklı mutlu huzurlu kalsın diyedir tüm çabamız. Ben ve ekibim güzel yorumunuz için çok teşekkür ediyoruz sevgiyle kalın:)

 31. Sevda hanımla tanışalı yaklaşık 2 3 ay gibi bir zaman oldu.Çok problemli bir cilt yapısına sahip olduğum ve cildimin düzelmesi için bir çok ürüne birçok paralar ödedim.Bir çok doktora gittim. Hiçbir sonuç alamadım.Fakat sevda hanımın ilk seans tedavisinden sonra bu zamana kadar yanlış yerde çok zaman kaybettiğimi fark edip kendime olan özgüvenimi tekrardan bana geri verdiği ve kendimi iyi hissetmemi sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız sizi seviyorum.

 32. Aylardır bitmeyen hiç azalmayan gitmediği yer kalmayıp sonunda doğru adresi bulduğuna şükreden ben iyiki gelmişim size. Daha ilk seansta bile agrılarıma çare oldunuz .Uzman ve detaycı yaklaşımıyla işini profesyonelce yapan canım Sevda hocam iyiki yollarımız kesişti .Şiddetle tavsiye ediyorum herkese

 33. Sevda Hanım iyi ki sizlerle tanışmışız.Bize olan inancınız sabrınız için sonsuz teşekkürler,her görüşmemizde bizi motive ediyorsunuz siz ve ekibiniz iyi ki varsınız

 34. KADIN İSTERSE HER ŞEYI BAŞARIR. Sevda Hn.la kendime olan farkindaligim arttı. Her gittiğimde bana umut ekti . Dokunuşlarıyla beni güzelleştirdi. Ama en büyük değişim ruhumda. Kendimi sevdim kendime inandım icimdeki gücü gördüm. Hayattaki şanslarımdan biri DR. SEVDA TAN teşekkür ediyorum . Savaşçı Prenses 😙😙😙

  1. Yaptığımız tedaviler ağrılar, allerjiler kadar duygu durumu da tedavi ettiğinden kişi paket halinde iyileşiyor. Biraz da dışını süsleyince ortaya çıkan sonuç sizin gibi savaşcı güçlü akıllı mutlu bireyler Kıymet hn. cım:) Ve elbette kadınlar iyileşirse toplum çok daha hızlı sağlığına kavuşur.

 35. biz tavsiye üzerine geldik ve iyi ki geldik Sevda hanımcım bizimle olduğundan daha çok ilgilenip bütün sıkıntılarımızı çözmeye başladı iyi ki var

 36. Sevda hanım ile ilk seansimizin üzerinden yaklaşık bir hafta geçti. İlk seansa rağmen neredeyse hiç geçmeyen baş ağrılarım o günden beri tekrarlamadi.İkinci seansı ve tedavinin tamamlanmasını sabırsızlıkla bekliyorum. Kliniğe adım attıktan itibaren ilgili ve güler yüzlü çalışanlarına sonsuz teşekkürler. Sevda hanım alanında tartışmasız yetkinlikte bir doktor. Biz kendisi ile newcode tedavi şekline karar verdik. Konuşmaya başladığında doğru yerde olduğunuzu anlıyorsunuz. Ağrılarından kurtulmak isteyen, bunun için doğru doktoru arayan kişilere, Sevda hanım şiddetle tavsiyemdir:)

 37. Dr. Sevda Tan ve ekibi muhteşem. Mesleki donamım ve tecrübenin yanı sıra içeri girdiğiniz andan itibaren karşılaştığınız sıcaklık ve samimiyet, yapılan tedavinin değerini 2 kat artırıyor. Ben ellerim ve cildim üzerindeki güneş lekelerini yok edilmesinden ve Sevda Hanım’ın sihirli dokunuşlarından çok memnun kaldım. Benim için bir ilk olmasına rağmen çok memnun kaldım ve herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.
  Esas tedavimiz oğlumla ilgili olan kısım. Yıllardır küçük yaşından beri aşı dahil her türlü alerji tedavisini uyguladık. Ancak bahar geçişleri halen çok zor bizim için . Şimdi Sevda Hanım oğlumu Newcode uygulaması ile tedavi altına aldı. Bittiğinde inşallah buradan sonuçlarını paylaşacağım.
  Teşekkürler Sevda TAN ve ekibi…. Sizlere sağlık ve keyif dolu günler diliyorum.

 38. Einstein’ın bir sözü var; Tesadüfler Tanrı’nın kendini gizleme yöntemidir. Gerçekten de hayatımın kırılma noktalarında bana el uzatan öyle değerli insanlar çıkardı ki karşıma Sevda Hocam da bu değerli insanlardan biri. İlk görüşmeye giderken böylesine bir ilgi ve şefkat ile karşılaşmayı beklemiyordum. Sonra kendimi Sevda Hoca ve ekibine bıraktım. Böylesi mesleğini yürekten yapıp dolayısıyla pek çok yüreğe dokunarak şifa veren güzel insanlara sonsuz teşekkürler.

 39. 3-5 yıl önceydi. Annem dolaşım bozukluğu sebepli iki elinde kangren başladı. Her geçen gün azar azar ilerliyordu. Düşünsenize eli bilekten belki daha ileri noktadan kesilecek duruma gelecekti belki. Araştırmalar sonucu ozon tedavisinin çare olduğunu öğrendim. Dr Sevda Tan da arkadaşımızdır,zaten istisnasız herkesle çok ilgilidir bizle de çok yakinen ilgilendi. Anacığımı hemen hergündü sanırım Dr Sevda Tan a götürdük. Evet ilerleme durmuştu, anacığımın sadece parmak uçlarından 1cm kadar kesildi.Annem elini ve belki kolunu kaybetmekten kurtulmuştu.Şuan ellerini rahat kullanabiliyor. Bu bizim için bir mucizeydi. Gözyaşlarımız sevince dönüşmüştü. Dr Tan ın doktor kimliğinin dışında insan kimliği bizi çok motive etmişti. Kendisi personeli pervane olmuştu etrafımızda.
  Evet bilgi olmalı ama kalp te olmalı. İşte bize bunu yaşattınız ,sizlere dünyamızı güzelleştirdiğiniz için sonsuz teşekkür ederiz 💐♥️🌟

  1. Dünyalar tatlısı anne oğul tanımaktan mutluluk duyduğum iki güzel insanı sevgiyle kucaklıyorum. Hep sağlıkla kalın sevgili Mehmet Aldemir

 40. Uzun yıllar öncesine dayanan tanışmamızın bugüne kadar
  Süregelmesi tesadüf olmasa gerek..
  Bu zaman zarfında sevgili Sevda Hocamız ve muhteşem ekibine ne kadar müteşekkir olsak az gelir.
  Güleryüzü ve içtenliği sayesinde bize emin ellerde olduğumuzu hissettirirken derin bilgi birikimi ve tecrübesi
  Sayesinde asla ve asla tedavi etmeden bırakmaz. Özellikle annemin vazgeçilmezi Sevda hocamızın ağrı tedavisi. Ozon tedavisi ve daha birçok konuda desteğini almaya devam edeceğimiz kesin.. 💖💖

  1. Arzu hn uzun yıllara dayanan hasta doktor ilişkimiz sağlıklı günlerde de devam eder her zaman..ağrılarını geçirdiğimiz hastalıklarını tedavi ettiğimiz her hasta bize güveniyor biz de güvenlerini boşa çıkarmıyoruz. Sevgiyle

 41. Herkesin bir Dr. House’u olmalı. Benimki Sevda Tan ❤️ Yıllardır denemediğim tedavi kalmadığı ve tekrar tekrar yaşadığım bel fıtığımı 2 seansta iyileştirdi. %100 fayda gördüm kendisinden. Geliştirdiği New code sistemi ile hiçbir ağrım kalmadığı gibi, otonom sistemi uyararak vücuttaki seratonin hormonu salgısını artırdığı için hayata daha da mutlu bakıyorum. Neşem yerine geldi, sağolsun 🙏 Ağrı çeken herkese öneririm. Yaşamayan anlamaz☺️
  İyi ki varsın Doktorcum 🥰🥰💐

 42. Dr. Sevda hanım ve ekibiyle ile 2018 yılında tanıştım.Sağlık sektöründe çalışmama rağmen iğne korkum ve kan tutması sebebiyle yüzümde var olan skarları bir türlü geçiremiyordum. Güven verici içten karşılamasıyla o koltuğa oturdum. Seanslarda hiç sıkıntı çekmedim.Skarlarım geçti ama asıl önemlisi korkularım gecti. Uyguladığımız teknikler cok iyi geldi artık kan görünce bayılmıyorum😍kalın fondotenlerle dolaşmıyorum🥰iyi ki varsınız sizi coook seviyorum 🙏🙏💞💞

 43. Andülasyon hakkinda bilgi almak icin gittigim klinikte sevda hoca beni muayene ederek diger rahatsızliklarimi ve altinda yatan nedenleri teshis etti.bu amacla new code ile tanıstim psikklolojim duzeldi,kilo verdim,kronik yorgunlugum gitti .Gerek doktorumuz gerek sizi mutlu eden güleryuzlu ekibi olsun bir aile gibi hissetiriyorlar.Psikolojik problemlerimden kurtuldum kafa yapim degisti.İyiki yolum kesismis iyiki sizlerle tanismisim

 44. Beyin tümörümün olduğunu öğrendiğimde tanıştım Sevda Hocam’la. Ameliyat öncesi nelerle karşılaşacağımı bilmiyordum Sevda hocam ozon majör, ozon minör, New Code ve diğer destek tedavilerle ameliyatımın çok rahat geçmesini sağladı ki ameliyat sonrası da tedaviye devam ettik ve hayatıma çok güzel enerji kattınız. Eğlenceli, ilgili ve dinamik ekibiyle birlikte harika bir ekipsiniz. İyi ki varsınız Sevda hocam

  1. Sevgili İsmail bey değerli yorumlarınız için teşekkür ediyoruz. Size uygulanan ozon major, ozon minör ve New codes tedavileri herşeye karşı gücünüz direnciniz bağışıklığınız enerjiniz artsın diyedir. Ömür boyu dostlukla yola devam. Ben ve ekibim sizinle geçirdiği seansların anekdotlarını kitaplaştırmaya niyetliyiz her cümle ayrı bir gülümseme kahkaha konusu olarak sıkça aramızda anılmakta kulaklarınız bol bol çınlatılmaktadır. Seviyoruz sizi.

  2. merhaba sevgili sevda hanim. cok sukur saglik problemim nedeniyle gelmemistim size yillarin yorgunlugu yuzume yansiyinca helede bir hemsire olarak butun samimiyet ve ictenlikle ne gerekiyorsa kendimi iyi hissetmem icin ki oncelikle konustunuz uzuun uzun sonrasinda yuzume bazi dokunuslarda bulundunuz.. inanilmaz iyi otesi oldum bir kere kisinin neye ihtiyaci oldugunu biliyorsunuz bir hekim olarak ve tum yakinliginizi gosteriyorsunuz ekibinizde piril piril meslekdaslarim sizi cok seviyorum hastalarinizin ne buyuk bir mutlulukta ordan ayrildiklarini gordum sadece ben degilil ellerinize yureginize saglik iyiki tanidim ve iyiki varsiniz

 45. Sevda Doktorum ile 2007 yılında tanıştım tesadüf geçmiştim çalıştığı yerden Ozon tedavisi hakkında bilgi almak için girdim içeri sıcak samimi bir gülümsemeyle karşılaştım . Sonra Şikayetlerimi anlatım bunlar sabahları kalkamıyorum çok yorgun oluyor ve sürekli baş ağrısı yüzümde bitmeyen ergenlik sivilcelerim halsiz oluşum bunların sonucunda 12 seans ozon oylamaya karar verdik tamamlandığında bebek gibi bir cilt gözaltı morluklardan eser yok kendimi dinç ve güzel hissetmiştim . Her konuda güvenim sonsuz en son 15 gün önce botoks yaptı çok memnunum ayrıca ozon tedavisini iki üç yılda bir tekrar gidip yaptırıyorum . Kendisine ve ekibine her konuda teşekkür ederim.

  1. Canancım dile kolay ne çok zaman geçirmişiz onca yıl hep dostluk güven sevgi saygı sağlık dolu iyilikle anılan hasta doktor ilişkisi. Akne allerji ağrı morluk sağlık derken hep yenilenen dinamik bir süreç. Her zaman yan yana olmaya devam.Çok öpüyorum.

 46. Onun işini ne kadar çooook iyi yaptığını bütün Bursa, hatta bütün Türkiye biliyor.Bence Dr Sevda Tan ,doktor kimliğinin dışında da kişiliği olarak Allah ın güzel bir hikmeti.Benim de çoook uzun yıllardır ne belim kaldı, ne boyun fıtıklarım kaldı,Sağ bacak siyatik hattı kilitli durumdaydım yürüyemedim.Yani diyeceğim şu ki Allah seni başımızdan eksik etmesin!Ayağına taş değmesin .En önemlisi de ben O insanı Sevda Tan ı seviyorum.Güzel kalbinizden öperim.

  1. Dilek hn.cım ne kadar gönülden içten bir yorum..yüreğine sağlık senin ve ailenin daimi doktorunuz ve dostunuzum hep sevgiyle sağlıkla mutlu bir yaşam diliyorum.

 47. Sevda Hanım’la bir tesadüf eseri tanıştık. Kliniğine zayıflama amacı ile gitmiştim. Skolyoz umun olduğunu öğrenince, asıl uzmanlığının ağrı tedavisi olduğunu belirti. Bunun üzerine tedaviye başladık. Şimdiye kadar 3 seans uygulandı. Ağrılarımda bariz azalma oldu. İnanıyorum ki tedavim bittiğinde çok daha iyi olucam. Klinikte çalışan tüm arkadaşlar ve tabiki başta Sevda hanım işlerine çok hakimler ve severek yapıyorlar. Yaşadığım bu tesadüfe sonsuz şükran duyuyorum. Emeklerine sağlık. Çok çok teşekkürler .
  Nermin Buluşan

  1. Hiç bir karşılaşma rastlantı değildir derler Nermin Hn cım. Sizin yüzünüzde iyileşmenin mutluluğunu görmek bizi daha da şevkle işimizi yapmaya itiyor. Teşekkür ederiz.

 48. Evlendiğim zaman aldığım kiloları bir türlü veremiyordum. Her yolu denemiştim. Artık inancım da kalmamıştı. Sonra birgün internette gezinirken Dr. Sevda Tan karşıma çıktı. Tekrar denemeye karar verdim,inanmayarak. Nasıl olsa gene olmayacaktı. Ama karşımdaki insan öyle bir hayatıma dokunarak girdi ki . Karşımda ne yaptığını bilen,güçlü,güven veren, SENİ kararlı olmaya yönelten ufak dokunuşlarla (NLP),çözüm odaklı,tatlı sert ama yumuşak kalpli bir insan vardı. VE BAŞARDIK. Evet DR.SEVDA TAN, işini severek yapan,insanı seven, başarılı, çok çözüm arayıp da bulamadığınız sağlık sorununuzda acaba mı? diye düşünmeden bu eli yakalayın lütfen. Güler yüzlü,sevecen,her daim sizinle ilgilenen bir de A TAKIMI var ki hepsi bir melek. İyi ki tanımışım. İyi ki varsın,varsınız. Doktorum,kadim dostum hayatıma girdiğin için teşekkürler. Seni seviyorum. Yeni yılda her şeyin gönlünce olmasını dilerim. Senin ve ekibinin yeni yılını tüm kalbimle kutluyorum. Görüşmek üzere sevgiyle kalın.

 49. Yaklaşık olarak 7-8 yıldır devam eden beni sürekli mutsuz eden öldürmeyip süründüren fibromiyalji rahatsızlığım vardı bu rahatsızlığın adını ilk defa Fizik tedavi uzmanı bir hekim söylediğinde öğrenmiş oldum. Tabii fibromiyaljinin( yoğun şekilde sırt ve başağrısı) ağrı atakları , boyun düzleşmesi , insülin direnci vs derken aramadığım çare kalmadı. Uykusuz ağrılı geceler , mutsuz sabahlar, sürekli kilo alımı ,hayat böyle devam ediyordu. Evde hiç iş yapamıyordum bazen. Sabahları çok hasta bir şekilde sisli beyin ile işe gidiyordum.
  Okuduğum bir yazıda ANDULASYON diye bir cihazdan bahsediyordu , acaba Bursa’ da varmıdır diye 1 yıl önce araştırmaya başladım.
  Andulasyon BURSA diye yazdım Bursa’ da sadece Dr. Sevda TAN kliniğinde bu cihazın olduğunu gördüm, ama o kadar çok yere gidip o kadar çok zaman ayırıp, para harcayıp vs. çare bulamadığım için yaklaşık 1 yıl sadece ınternet sitesine girip arası sıra bakıp geçmiştim sadece.
  Eylül ayının son 15 gününde 15 gün süreyle devam eden , halsizlik, başağrısı, sabah tutulmaları vs yaşadım. Pandemi nedeniyle başlasam mı başlamasam mı acaba diye kararsızdım . Sonra bir gün işyerinde çalışırken aramaya karar verip ilk randevumu aldım. Dr. Sevda hanım beni yaklaşık 1,5 saat dinledi ve sonunda NEW-CODE diye bir TEDAVİ önerdi..ve hemen başladık.. daha 1. seans dan sonra sabah tutulmaları , halsizlik, özellikle sisli , puslu bulutlu havalarsa çektiğim yoğun baş ağrısı ve sırt ağrılarım % 70 geçiverdi. Bana NEW-CODE ve ANDULASYON uygulaması ,OBEZİTE tedavisi , hepsini yapıyorlar sağolsunlar. Dr. Sevda TAN ve ekibi ayrıca çok tatlı , güleryüzlü insanlar ,tedavi sürecinde insanı evindeymiş gibi rahat ettiriyorlar. Ağrı çeken herkese benim gibi beklememelerini tavsiye ediyorum.

 50. Sevda hanıma gitmeden önce geceleri çok huzursuz uyuyordum, huzursuz bacak huzursuz uyku vardı.. Hem ruhen hem fiziken bana bir tedavi uyguladı ciddi anlamda mucize gibi geldi seanslarım bittiği andan itibaren sanki yeniden doğdum şuan bu rahatlamamın sebebi Sevda hanımdır Güler yüzlü ekibiyle mucizeler yaratıyorlar.

 51. BİR YOLCULUK YAPTIM HAYATIM DEĞİŞTİ!!
  Bizim Dr.Sevda Hanımla bir araya gelme nedenimiz bir proje hazırlamaktı. Proje sahasını görmek için birlikte 4 saat süren bir seyahat yapıp bütün gün birlikte yerleri dolaştık. Hava çok sıcaktı, ben sıcaktan perişan halde soğuk suyla kendimi ıslatıp baygınlık geçirirken Sevda Hanım gayet sağlıklıydı. Beni inceleyerek böyle hayat geçmez sizi tedavi edeceğim dedi. Açık söylemek gerekirse doğduğumdan itibaren çektiğim sıcağa dayanamama, aşırı terleme gibi sorunlarımın geçeceğine pek inanamadım. Ayrıca yıllardır boğuştuğum, fibromiyalji, depresyon, bacaklarımın şişmesi, gastrit, lipödem, kulak çınlaması, obezite gibi kronik hastalıklara da sahibim. Yolculuktan döndükten sonra tedaviye başladık. Dr. Sevda Hanım tamamen kendi icadı olan pek çok tedaviyi bir arada kullandığı yöntemle beni tedavi etmeye başladı. Tedavide kendimi hiç olmadığım kadar rahat ve mutlu hissettim. Şu anda 3.seansımızı bitirdik. Tabii ki beslenmeden gıda takviyesine kadar herşeyimle ilgilendi. Ama en değerlisi benimle bir dost gibi konuşması, olumlu yönlendirmesiydi. Belki siz de inanamayacaksınız ama artık gittiğim yerlerdeki klimaları kapattırıyorum. Kilo veriyorum, bacaklarım şişmiyor, midem iyi, kulak çınlamam çok azaldı. Gerçekten bir mucize gibi. İyi ki o yolculuğa beraber çıkmışız. Sizi çok seviyorum hayatıma dokunduğunuz için minnettarım. İyi ki varsınız.

 52. Dr.Sevda hanım uzun yıllardır doktorum
  Yaptığı her işte başarılı olduğu gibi iple burun asma işlemi yaptığımız son uygulamasında ameliyatla dahi bu kadar iyi sonuç alabileceğimi düşünmüyordum. Burnumdaki eğrilik,burun ucu sarkması ve geniş bir buruna sahiptim. Eğrilikten dolayı nefes almada problemlerim vardı.
  Sonuç harika bir burun şekli ve nefes problemin tamamen çözüldü kendisine çok teşekkür ediyorum kesinlikle çok başarılı ve ağrısız operasyonlar yapıyor
  Saygı ve sevgilerimle

  1. Asansörlü iple burun kaldırma sadece estetik değil nefes sorunlarında da çözüm olabilir. Ameliyatsız burun şekillendirme de çok güzel yakıştı Zerrin hn cım.

 53. Burnum en büyük problemimdi ve çok kafama takıyordum bugün ip ile burun kaldırma işlemi oldum kendimi tanıyamadım resmen ve çok güzelleştim çok mutluyum iyki varsınız ♥️♥️

 54. Gerçekten çok memnun kaldım 15 dakikada çok değiştim ve güzelleştim çok mutluyum gerçekten siz bir mucizesiniz♥️

 55. Ben Melek Şen. Sevda Hanım ile 13.06.2020 tarihinde tanıştım. Birkaç senedir Haşamato ve bunun getirdiği yan hastalıklarım vardı, sürekli ilaç kullanıyordum. Kortizon ilaçlarına başladım ve 6 ayda 6 kilo birden aldım. Bunun yanında da vücudumun çeşitli yerlerinde gezen ağrılarım oluyordu. Arkadaşımın tavsiyesiyle Sevda Hanım ile görüştüm ve hemen tedaviye başladım. İlk görüşmemiz Sevda Hanım ile yaklaşık 4 saat sürdü, beslenme alışkanlıklarımdan kullandığım ilaçlara ve o güne kadar günlük rutinlerime kadar her şeyi detaylıca konuştuk. Öncelikle Sevda Hanım’ın tavsiyesiyle beslenme alışkanlıklarımı değiştirdim. Sevda Hanım’ın dediklerini harfiyen uygulamaya devam ediyorum. İlaç kullanmayı bıraktım, 3 haftada hem ağrılarım hem de aldığım kilolar gitti. Kendimi çok iyi hissediyorum. Tedavim halen devam ediyor. İyiki Sevda Hanım’ı tanımışım. Çok samimi, sevecen buluyorum. Meleklerinizle siz insanlara şifa dağıtıyorsunuz..İyiki varsınız.. Sizi çok seviyorum…

  1. Sevgili Melek hn Hashimato, Sgögren Sendromu gibi vücudun otoimmün hastalıkları ve kronik ağrıları tedavi etmek, kortizondan, kilolardan kurtarmak çok mutluluk verici. Sizi tanımaktan çok mutluluk duyuyor ve seviyoruz.

 56. Uzm.Dr SEVDA TAN Hocamızla bir arkadaşım vasıtası ile tanıştım ..Enerjisi çok güzel bir insan ..Sevda hanıma baktığım zaman güzelleştirme mimarı olarak görüyorum ..Sevda hanımın usta ellerinde kendinizi tanıyamayacağınız değişiklikler ortaya çıkıyor ..Örümcek ağı yaptırmıştım Kendimdeki değişim süperdi ..Güler yüzünüz Enerjiniz bol olsun hocam ..iyiki tanıdım sizi ve güler yüzlü sıcak kanlı ekibinizi

 57. Hayatımda tanıdığım en sabırlı en Güler yüzlü en pozitif en rahatlatıcı doktor kendinizi evinizde gibi hissetmek istiyorsanız en önemlisi güvende olmak istiyorsanız Sevda hoca nasıl anlatılır bilemiyorum aslında konu sadece estetik değil sizi bir yandan güzelleştirirken bir yandan ruhunuza dokunur özetle her konuda ama her konuda size yardımcı olur iyi bir ağrı uzmanı estetikte cesaretli iseniz ki onun her soruna bir çaresi var rahat olun iyi bir dost ruhunuza dokunması ayrı bir mucize yazmakla olacak bir şey değil mutlaka tanışın nedenim?
  10 yaş genç görünmek için
  10 yaş genç hissetmek için
  Hayata pozitif bakmak İçin
  Güvende sağlıklı ağrılarınızdan kurtulmak İçin
  Bana olan sabrın İçin sonsuz teşekkürler Sevda hocam

 58. Fibro myalji tedavisinde de Sevda hn çok başarılıdır burdan belirtmek istedim. Bir çok hekim bu hastalıkta etkili bir tedavi uygulayamazken dört seansla ağrılara son veriyor. Ben de kendisine ve tatlı meleklerine minnettarım. Sibel Korkusuz

  1. Fibromylaji çok yaygın ve tedavisi olanaksız sanılır..oysa 4-5 seansta sona erer. Yorumunuz birçok fibromyalji hastasına ışık olsun Sibel hn teşekkür ederiz.

 59. Kızımın dayanılmaz migren ağrılarını tedavi ederken mucizevi tedaviler gerçekleştiren mucize doktoru ve yaptıklarını keşfedebilme şansına kavuştum. Yıllardır canımdan bezdiren bel fıtığı, boyun fıtığı, iflah olmayan sistit tedavileri mi oldukça başarılı bir şekilde tedavi etti mucize doktor hanım. Çok ince ve dikkatli çalışıyor, hayran kalmamak elde değil. Gayet depresif gittiğim klinikte n güle oynaya çıkıyorum. Resmen psikolojik terapi de görüyorsunuz. Doktor hanım ve ekibi çok samimi ve ilgililer. Bursa adına sağlık anlamında çok çok büyük bir kazanç Dr. Sevda hanım ve ekibi. İyi ki kendilerini tanımak nasip oldu. Bir çok çeşit hastalık tedavi ediyor. Ben şu an kendimi çok iyi ve güçlü hissediyorum doktorumun tedavisi sayesinde. Günde 1 saat yürüyüş bile yapıyorum artık. Eskiden 10 dakika yürüsem 1 saat dinlenmem gerekirdi. Şükür o günler geride kaldı doktorumun sayesinde. Allah bir değil binlerce kez razı olsun. Sizi ve ekibinizi çok ama çok sevdim. Maşallah. Kadınlar adına insanlık adına sizinle gurur duyuyorum. İyi ki varsınız. Sizsiz artık yaşayamam. Orası benim Bursa’daki ikinci evim. Hep var olun sağlıcakla kalın.

  1. Hekim insan ve kadın olarak çok mutlu oldum yazınıza Filiz Hanım. Tüm yüreğimiz ve tüm çabalarımız herkes her zaman iyi, mutlu sağlıklı olsun diyedir.

 60. Sevda hanım ile bir arkadaşımızın tavsiyesi ile tanıştık..kendisi işini gerçekten çok severek ve bilerek yapan yapan ender insanlardan biri. tavsiye eden arkadaşımız adeta insan tamircisidir , kesinlikle gitmeniz gerekiyor dedi.. kendisine gidene dek bir çok doktor gezdik. çok çaba sarf etti kızım için.. iyi ki çıkmışsınız karşımıza.. 12 yaşında kızım ocak 2020 başında özel bir muayenehane de (15dk lık işlem için) (isim veremiyorum hukuki süreç devam ediyor) uygulanan bir anestezik işlem sonrasında ; aşırı doz sebebiyle hafıza kaybı , fiziksel problemler,görme problemi gibi problemler ile adeta düğümlenmişti. kendisine ilk gittiğimizde duruma gerçekten çok üzüldü ve yaklaşık 3 ay kızımla kendi çocuğuymuş gibi yakından ilgilendi. özel akupunktur teknıkleri , kullanılan doğal ilaçlar ile bu süreçte bize çok destek oldu. ve sonunda 14 mayısta kızımın hafızası geri geldi. öncesinde fiziksel yürüme problemi de düzeldi.Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.,gerçi ne kadar teşekkür etsek az..iyi ki tanımışız sizi ve ekibinizi. kızımız eski sağlığına kavuştu çok şükür..

 61. Annemin kronik omuz ağrıları vardı
  Dr Sevda hanımın uyguladığı ağrı tedavisi sonrası ,bin şükür annemin ağrılari sonbuldu.Ablam yıllardır boyun ve bel ağrıları çekiyordu, yine Dr hanımin uyguladığı tedavi sonucu şifa buldu !Güzel yureğine şifalı ellerine sağlık sevgili doktorcumm!!

 62. SEVDA TAN güçlü kadınlar sayfasinda gordum sayfasini baktim evet dedim tam benim yerim burasi saglikli guclu olnam icin tek adres aradim gorustum allah razi olsun agrilarim bas agrisi boyun fitigi migren vs ilk gittimde cekingenlikle gittim konusurken rahatlama pozitif bi enerji buldum butun konusmalarimi sabirla tek tek kagida yazip dinledi melegim tedavi basladi basladikca her seansi iple cekmeye basladim kendimde bi rahatlama bas agrim oldugunda daha once gitmeden sevda hnm kac tane hap icsem gecmeyen bi bas agri si simdi bu gercekten diyorum rabbime binlerce şükürler olsun sadece 2 ci seans oldu bas agrisi yok sadece hafif hap kullanmadan geciyor dusunun 2nci seansta tum vucudum daki agrilar yok oluyo okadarki agri ceken bi insandim kendime pozitif enerji geldi fik durusum agrisiz bi bas titiz calismasi bize biz oldugumuz icin deger veren sagligimizi bizden daha iyi dusunen muhtesem bi insan allah razi olsun bunu tum samimiyetimle soyluyorum hastaliginiz ne olursa olsun bence bi on gor7sme yapin ben cokk menun kaldim rahatladim uyku sorunum vardi simdi yatiyorum sabah cok enerjik kalkiyorum yani kisaca bizi bastan yaratiyor gülen yuzunuz hep gulsun sevgi dolu yureginiz canla basla sagligimiz icin ugrasan elleriniz yureginiz dert görmesin sevda tan her konuda gonul rahatlığıyla gitmenizi canla tavsiye ediyorum ekip calusanlariyla muhtesem ler calisanlariyla sevda hnm ladan allah razi olsun sağlığımızin tek adresi SEVDA TAN DR

  1. Ne kadar samimisiniz..işte bu..iyileşme halinin insanı tekrar capcanlı, sağlıklı ve güçlü yapması yaşam enerjisiyle doldurması gerçek mucize..ve her insan büyük bir mucizeye dönüşebilir. Ben ve ekibim çok teşekkür ederiz.

 63. Çok sık grip olan, şeker, boyun fıtığı, kansızlık şikayetleri olan biriydim. Yaşım 77 olmasına rağmen Sevda doktorum ve uyguladığı işlemler sayesinde kendimi son derece sağlıklı, enerjik ve zinde hissediyorum. Ozon terapi ve akupunktur frekans kod tedavisi sonucu her türlü gripal enfeksiyon sorunum kökünden çözüldü. Keza boyun fıtığından dolayı başımı sağa sola ve geriye çevirmede zorluklar yaşıyordum. Özellikle araba kullanırken geri viteste arkaya bakmak benim için imkansızdı. Boyun fıtık ağrıları ortadan kalktığı gibi bunlara ilaveten eklemlerimdeki hareket zorluklarıda geçti. Artık şekerim de dengede ve kullandığım hap sayısı çok azaldı. Kolonoskopi bile yaptırdığım halde sebebi bir türlü bulunamayan kansızlığım düzeldi. Bir de çocukluğumdan beri sol omuzum düşüktü; ilginç bir şekilde o da düzeldi. 2020 başlarında tum dünyayı kasıp kavuran corona 19 belasından ileri yaşıma rağmen tedbirlerimi almakla birlikte korkmuyorum. Çünkü ozonun sayesinde kan dolaşımımın en uzak hücrelere rağmen nüfuz ettiğini biliyor ve vücut direncimin güç kazandığına inanıyorum. Vücut direncinde sorun yaşayanların,her türlü ağrı şikayeti olanların en azından Dr.Sevda hn ile görüşmelerini tavsiye ediyorum. Teşekkürler doktorum.Teşekkürler iyilik meleği insan.

  1. Sevgili babacığım seni tedavi etmeyeceğim de kimi tedavi edeceğim:) Omuz düşüklüğünün iyileşmesi de tesadüf değil, ilginç değil. Şekerle ilgili hat aynı zamanda omuz düşüklüğü de yapar. Birini onarırken otomatik olarak öteki de düzelir. Vücut domino taşı gibi bozulur ve aynı şekilde de iyileşebilir. Bunun adı akupunktur new kod tedavisi ve kesinlikle çok işe yarıyor. Ozonterapi de sadece ileri yaşa değil herkese lazım. Her zaman sağlıkla yanımda kal.

 64. Dr.Sevda Tan’ın kliniğinde aldığım tedavi sayesinde gripal şikayetlerimi sıfırladığım gibi yıllardır yaşadığım halsizlik de geçti. Ağrılarımdan da söz etmeliyim. Bacaklarımdaki ağrılarımdan, eklemlerimden, boyun ağrılarımdan da oldukça sıkıntılıydım. Özellikle sağ kalçamdan bacağıma uzanan ilaçlarla geçen sonra yine devam eden ağrım vardı. Hiç bir kimyasal ilaç kullanmadan, doğrudan sinir sistemime müdahalesiyle bu şikayetlerimden de kurtulmuş oldum. Dr. Sevda Tan’ın elleri sihirli gibi. Bunun tıbbı izahını ben yapamıyorum ama bir gerçek var ki şikayetlerimden tamamen ve kalıcı olarak kurtuldum. Altı aydır şikâyetim hiç olmadı. Ayrıca yaşa bağlı kırışıklıklarımda da doktorumun uyguladığı mezoterapi sayesinde olumlu büyük değişmeler oldu. Bunların yanında önemli bir dost kazandığımı da söylemeliyim. Teşekkürler Dr. Sevda Tan.

 65. Boyun fitigi boyun düzleşmesi migren sinüzit baş ağrılarım vs.sikayetleri ile bir yakınımın araciligi ile kendisi ve güler yüzlü ekibi ile aile ortamında hissettirdiler beni.Basta Uzman doktor Sevda Tan hanımefendiye ve ekibine ilk olarak çok candan samimi yakınlık ve güler yüzlü karşılamaları ve akabinde her animda kendimi rahat hissederek tedavim boyunca gösterdikleri yakın ilgiden dolayı sonsuz tesekkurlerimi borç bilirim tedavim devam ediyor ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirici bol c vitamini destekli damar yolu ozon tedavide başlandı. Kendilerini tanımaktan son derece mutlu oldum Güler yüzlü hoş sohbetli Dokturum Sevda Hanıma ve güler yüzlü ekibine sonsuz sevgilerimi iletiyorum herkes sağlıklı günler dilerim Teşekkürler #Dr.SevdaTanveekibine❤

  1. Fahriye hn çok teşekkür ederiz. Hastalıkları tedavi ederken, onca ağrılı hastayla uğraşırken işimizi samimiyetle ve gülümseyerek yapıyoruz. Sizlerin giderek kronik ağrılı hastalıklarınızdan sorunlarınızdan kurtulduğunu görmek de bizi elbette çok mutlu ediyor. Sizin gibi iyi insanları seviyoruz.Hep iyi sağlıklı ve mutlu olun.

 66. Ben, bir süre Dr Sevda hanımın akapunktur code, tedavisinden faydalandım, yaşla beraber olası kronik ağrılarım, neredeyse yoka indirgendi, senelerdir veremediğim 10 kiloyu verdim ve bir daha almadım, babamın hastalığı ve yoğun çalışma şartlarının da eklendiği, yüksek enerjiye ihtiyaç duyduğum bir dönemde faydalandığım bu yöntem, moral ve enerji açısından da, çok katkı sağladı bana, sizi içsel ve görsel ortalama 10 yıl gençleştiren, bir metod ve yol, bu yolu açan, Aynı zamanda meslektaşım, Dr Sevda hanım’a sonsuz teşekkürlerimle
  Dr Özgü Şanal

  1. Sevgili meslektaşım akupunktur new codes ile duygusal ve fiziksel olarak bozulan tüm sisteme bir ayar sağlanıyor. Tedavine de ilk astım ve nefes darlığı ile başlamıştık. Kilodan astıma ağrılardan ülsere depresyondan anksiyeteye uzanan çoklu onarım sağlayan bir yöntem. Üstelik son derece hızlı. Burada amaç; her kişinin ilk kaynak problemini saptayarak kalanı domino taşı gibi silip süpürmek. Senin muhteşem oto-tahlil ve anamnez (geçmiş bildirimi) anlatımın, tedavi sürecine uyumun tedavinin başarısını daha da kolaylaştırdı.Sana hayat boyu sağlık diliyorum.

 67. Sevda hanım işinin ehli bir doktor. 2 seans ozonpunktur uygulaması sayesinde 95 kg’dan 80 kg’a düştüm ve 3 yıldır aynı kiloda sabitim. Sevda Tan Kliniği kaliteli yaşama dair bir perspektif kazandırıyor. Kendisine ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum…

 68. Merhaba; Dr. Sevda Tan hanıma sarkoidoz hastalığımın ilerlemesi ile geldim. Klinikte neşeli ve özel bir karşılama vardı. Kapıdan girdikten sonra kendinizi iyi hissetmemeniz mümkün değil zaten. Bu hastalığın nereden başladığına dair vücudumun matematiğini çıkardı, kısaca 3 yaşına kadar indik ayrıntılı.. Bu hastalıkla oluşan ağrılarım ve zor nefes almam 1. Seansta sona erdi şuan çok rahat nefes alıyorum ağrılarla oluşan yorgunluğum yok, ilerleyen seanslarda ilaç kullanımınada son vereceğiz inşAllah. Her şey için teşekkür ederimm şimdiden hayatım değişti daha iyi olacağına inanıyorum Sevda hanım ve ekibi ile !

  1. Hastalıkların sebepleri ne olursa olsun hastalıklar organların sempatik sinir sonlanmalarında frekans ve amplitüd değişikliği yaparlar.. Bu değişikliklerin önlenme ve yokedilmesi akupunktur new codes sistemle mümkündür. Bu nedenle sarkoidoz gibi çözümsüz bir hastalığın tedavisinde de diğer hastalıklara olduğu gibi yaşam şansı gerekir Fikriye hn..çok iyi olmanızı sağlayabiliriz umudundayım.

 69. Sevda Hanımla iki yıldır tanışıyoruz.Ozon tedavisi görüyorum.Ilk başta amacım 50 yaşında ve çalışan bir kadın olduğum için kendimi enerjik hissetmekti.Her ay düzenli aldığım ozon beni dinç yaptığı gibi çocukluğumdan beri süregelen burun tıkanıklığımı da giderdi.Artık damla ve burun bantlarına veda ettim.Yüzü güzel,kalbi güzel bu ekibe minnettarım.Kendimi orada bir dost meclisinde gibi hissediyorum.Kendilerini seviyor,çalışmalarında başarılar diliyorum.💕💕💕💕💕💕💕

  1. Güzel kalbiniz, içten ve sıcak yorumlarınız için biz teşekkür ederiz Aytuğ hanımcım. Sloganımız sizler cansınız, doğru kullanılan ozon da cana can katandır. Dostluklarımız daim olsun.

   1. Sizleri çok seviyor,başarılarınızın devamını diliyorum.Sevgiyle kalın, 💋💋💋❤❤❤

 70. Tavsiye üzerine migren atakları yüzünden geldim tadavi başladığı günden bu yana daha rahat hissediyorum kendimi . Ayda en az 25 gün basım ağrırdı tedaviden sonra hiç ağrı kesici kullanmadım ve sadece 3 atak geçirdim. Sevda Tan ve ekibine teşekkür ederim.

  1. Migren ağrısı sempatik sinirlerin damarları büzmesi sonucu gelişen oksijensizlik durumuna vücudun cevabıdır. New code sistem sempatik sinirlerin frekansını düzelterek migreni %96 gibi bir başarı oranıyla yokeder. Yorumunuz için teşekkür ederiz Ali Bey.

 71. Klinik de kendini iyi hissetmemek mümkün değil çok güzel sempatik güleryüzlü bir ekip sizi karşılayıp tedaviniz için canla başla mücadele veriyor

  1. Gut ağrıları new code teknikleriyle kaybolur. New code sistem sadece ağrısını gidermekle kalmaz gut hastalığının kendisinin de yokolmasını sağlar. Biz de ekibimle beraber inceliğiniz için size teşekkür ederiz Turgay Bey.

 72. 18.12.2019 gecesi bizim için kabustu. Kızımın migreninden ve bacak ağrısından gece 4’e kadar uyuyamadık. Sabah uyandığında baş ağrısı aynı şiddette devam ediyordu. Çaresizce yeni geldiğim şehirde doktor araştırmaya başladım. Mevzu çocuğunuzun sağlığı olunca elinizden gelenin en iyisini yapmak istiyorsunuz . Nöroloji , fizyoterapi, akupunktur alanlarında kimler uzman , en iyi yapan kim diye araştırırken geldiğim şehir Konya’dan bir doktor abimin yönlendirmesiyle Dr. Sevda Tan’a gittik. Bizi çok sıcak ve içtenlikle karşıladı . Bizimle sohbet ederken doktorumuzun kendi bulduğu psikoloji huy ve ağrıları aynı anda düzelten teknik Akupunktur New Code ile kızımın migren ve bacak ağrılarını dakikalar içinde yok etti. Ayrıca ekibi de oldukça ilgili ve samimiydi. Hepsine canı gönülden teşekkür ediyorum. Elinize emeğinize sağlık. Bir sonraki randevuyu sabırsızlıkla bekliyorum.

  1. Kızınız migren ve bacak ağrısından akupunktur new code system ile tamamen kurtulacak Filiz hn. Tıp fakültesi öğrencisi genç bir kızın sürekli hastanelik olması hayat konforunun ve hayat başarısının düşmesi demektir. Yani bu tedavi sadece bugününü değil aslında geleceğini de tedavi ediyor. Acısız iğnesiz lazer frekans ile 10 dk içinde tedavi ettiğimizde yüzünüzdeki şaşkınlık bu tedavinin kalıcılığı ile daha da artacak. Sağlıkla kalın

 73. Dr. Sevda hanım bende “mutluluk” duygusunu çağrıştırıyor. Öyle ki, 2013 yılında Ankilozan Spondilit (iltihaplı bel romatizması) hastalığı ile tanıştım. Vücudumda sürekli ağrı, sızı, keyifsizlik hali… Öğretmenim ve bu hastalık hayat kalitemi en olumsuz yönde etkilemeye başlamıştı. Ta ki, o şeker insanla tanışana kadar… Bir tanıdığım vasıtasıyla kliniğine gittim. İyi ki de gitmişim. Beni öyle bir çözdü ki ,uyguladığı tekniklerle( ozon terapi ,akupunktur) yıllardır kullandığım ilaçlardan tek seferde kurtulmuş oldum. Mucize gibi ama değil.Bu bir teknik ve doktor hanımın geliştirdiği bir teknik ve son derece başarılı. İlk seansta ağrılarım yüzde doksan oranında azaldı. Ocak ayının ilk haftası son seansım için gideceğim. Ama bitti. Ağrı, sızı , sıkıntı hali bunlardan eser yok. Çok ama çok mutluyum. Kendisine ve tatlı ekibine ilgi ve yakın ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İyi ki varsınız. Yazmakla bitiremem düşüncelerimi. O kadar yani ☺️

  1. Berna hocam ışığınız sağlığınız çok olsun..daha nice insanı kronik hastalıklarından kurtaracak Akupunktur New Code tekniğini benden iyi anlatmışsınız..biz çok teşekkür ederiz..iyi ki bu meslekte sizin gibi güzel insanlar tanıyabiliyoruz sevgilerizle

 74. 11 yıldır vazgeçemediğim tek uzman …. Kapı kapı , doktor doktor gezmek yerine tüm sorunlara tek kişide çözüm bulacağınız yer Sevda hanımın yanı … Bazen baş ağrısı , bazen mide krampları , bel fıtığı , çok yoğun sırt ağrısı , skolyoz , çoğunlukla iştah kontrolü 🙂 ve en önemlisi yıllar önce doktorların asla yürüyemezsin dediği ankilozan spondilit tedavime destekleri rakipsiz ve müthiş başarılı…. 14 yıldır AS hastası olmama rağmen Sevda hanımın desteği sayesinde şimdi hangi doktor beni görse AS hastası olduğuma inanmayacak derece iyi durumdayım.. Duruş bozukluklarım eğilmelerim , bel fıtığım, skolyoz başlangıcım… hepsinin sıkıntıları yok şu an dimdik yürüyorum çok şükür.. Hem dostluğu hem sevecenliği ve ekibinin sıcak kanlı ilgisi sebebi ile daha kapıdan girdiğinizde hastalıklarınızı unutacağınız bir ilgiyle karşılaşıyorsunuz. Neşesi , enerjisi ve samimiyeti ile bir anda hayatınıza dahil olan Sevda hanım’ın samimiyeti karşısında tedavi sırasında doktor olduğunu bile unutup bir dostunuzla sohbet ederken buluyorsunuz kendinizi.. Allah ayağına taş değdirmesin inşallah böyle birini tanıdığım için çok şanslı hissediyorum kendimi.. İYİ Kİ TANIMIŞIM SEVDA TAN VE EKİBİNİ…. Yaşam kalitenizi değiştirmek istediğinizde çalacağınız tek kapı burası ….. Saygılarımla …. Dilek

  1. Sevgili Dilek Topuz mutlu ve sağlıklı bir yaşam için hep yanınızdayım. Bir hekimin hastasından duyabileceği en güzel sözler..kucak dolusu sevgiler gönderiyorum.

 75. Enerjiniz o kadar güzel ki size gelip iyi olmamak mümkün mü? Şiddetli migren ağrılarıyla başladığım
  tedavi çok güzel sonuç verdi. Şiddetli ataklar tamamen geçti. Yaşam hakkında gösterdiğin yol beni
  kendime getirdi. Sevda hanım bana doktorluk değil ablalık yaptı. Oğlumun ders başarısında arttı. Herşey için çok teşekkür ederim. Doktorum. Ablacım. Neşe kaynağım. 💝

 76. Kilo problemi ile başlayan tedavimde egzamama, insülin direncime, kaygılarıma, endişelerime ve duygu karışıklığıma yardımcı oldu. Bir klinik değil aile ortamı Sevda hocam beni tam olarak anlayan tedavisini ona göre uygulayan bir profesyonel. Sevda hocam ve klinikte çalışan bayanlar güleryüzlü ve içtenlikleriyle güven ve sevgi ortamında tedavi sundukları için çok teşekkür ederim.

 77. Tavsiye üzerine geldim. Amacım Ozon-punktur tedavisi ile kilo vermekti. Bir anda kendimi işinin delisi ve de ehli bir doktorun kliniğinde buldum. Doktorumuzun sevk ve idaresinde, tüm çalışanları ile içinden hayat ve mutluluk fışkıran bir klinikte yapılan tedavim başarıyla sürüyor. Spor yapmaya fazla vaktim yoktu. Ama doktor hanımın tavsiyelerini izleyerek ve ozon punktur tedavisiyle spor yapmadan dengeli bir şekilde 3 ayda 10 kilo verdim. 4-5 kilo daha verdikten sonra kiloyu sabitleyeceğiz. Yüzümde ve özellikle vücudumda çok sayıda et beni ve siğili tespit eden fakat benim gündemimde olmayan bu konuyu, doktor hanım gündemine aldı ve ve benim de gündemim haline getirdi. Yüzümü ve vücudumdan 100 ün üzerinde parçayı büyük bir sabırla temizledi ve sonuç tam anlamıyla mükemmel. Okuyan, düşünen, gelişen, geliştiren ve ürettiği tedavi metotları ile yüz güldürücü sonuçlar alarak hastaların moral motivasyonunu en üst seviyeye çıkaran Dr. Sevda hanıma minnettarım. Ona ve onun şahsında güzel yüzlü güzel kalpli tüm klinik çalışanlarına sonsuz sevgilerimi ve teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız…

  1. A. Galip Bey güzel yorumlarınız beni çok duygulandırdı. Doktorluk sizin gibi insanlarla daha güzel iyi ki varsınız. Antalya’dan Bursa’ya tedaviye gelip azminizle bizi kendinize hayran bıraktınız can ı gönülden tebrikler sevgiler.

 78. Dr. Sevda hanıma yaklaşık 1 yıldan fazla oldu cana yakınlığı ilgi ve alakası muhteşem size o kadar çok zaman ayırıp sizi öyle bir dinliyor ki ….. Asla hangi şikayetle gitmişseniz onu tedavi etmeden bırakmıyor kendisinden ekibinden son derece memnunum. Bazen sadece onu görüp energisini hissetmek bile bana çok iyi geliyor.

  1. Sevgili Nurdan hn çok tatlısınız, ben ve ekibim her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz hep sevgiyle kalın

 79. Dr Sevda Tan hanım, güven veren yaklaşımlarınız, doğru tespitleriniz, samimiyetiniz kliniğinizi çok cazip hale getiriyor. Bursa da yaşıyor olsam sanırım her hafta uğrak yerim olurdu.

  1. Çok teşekkür ederiz çok sağolun Nejla hn. Ürgüp’sevgiler gönderiyoruz kendinize çok iyi bakın.

 80. Dr. Sevda Tan hocam o kadar ilgilisiniz ki, keske diger doktorlarimiz da sizin gibi ilgili ve guler yuzlu olsa. Dogum kilolarimdan sayenizde 1 ayda 5 kilo verip sanki 10 kilo vermis gibi sıkılastim. SAYENIZDE. Dogru teshisiniz ve ilginizle de depresif halime destek oldunuz. Hayata pozitif bakmaya basladim. SAGOLUN HOCAM. IYKI VARSINIZ

 81. Mide, nevralji, bağırsak, diğer ağrı tedavim için, hiç iğne kullanmadan hastalıkları dan kurtuldum, eşim ve kendisine minnettarız.. İyi ki varsınız.. Sağlık ve mutlu yarınlar olsun… Frekans tedavisiyle ailece iyileştik.. Sonsuz teşekkürlerimizle..💞 🍀 😇

 82. Baş ağrısı ile geldiğim de sadece onunla ilgili bir işlem yapılacak sandım ama doktor sevda tan bütün problemlerimi dinleyip bunların bir domino taşı gibi birbirini etkileyeceğini söyledi ileri de bende ne hastalıklar oluşacağını belirtti.
  hakikaten baş ağrımın geçtiği gibi yıllardır olan ülserimden de kurtuldum.
  İnanamadım bu mucizeye teşekkür ederim

  1. Biz çok teşekkür ederiz. Mucize; akupunktur new kod. Hastalıklar domino taşı gibi olduğu için biz sadece doğru yerden ilk ilk frekans uyarısını verdik Gülseren hn gerisini vücudunuz otomatik halletti. Ayrıca psikolojinizde çok rahatladı böylece.

 83. Merhaba,
  Uzm.Dr.Sevda Hanım ile çeşitli alanlarda tedavilerim oldu
  Çok başarılı sonuçlar aldım
  Matematiksel kodlama Sistemi ile ilgili teşhis ve tedavilerim devam ediyor çok memnun kaldım
  Teşekkür ederim .

 84. Boynum tutulmuştu asla hareket edemiyordum tek seansta tüm ağrım gitti . Teşekkür ederim Dr Sevda Tan

  1. Biz teşekkür ederiz. Boyun ağrılarında ozopunktur tedavileri gerçekten de çok etkilidir. Ağrıyı nedenleriyle beraber beynin ve vücudun hafızasından siler. Genellikle 4-5 seansı bulur sizin ki gibi erken dönem hastaları daha hızlı iyileşebilir.
   Dr TAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir